Bartın'da kan donduran bir olay yaşandı. Bir adam, ayrılık sürecinde olduğu eşini gözünü dahi kırpmadan defalarca bıçakladı. Talihsiz kadın kocasının bıçak darbeleriyle yaşamını yitirdi. Tüm bu olanlara 5 yaşındaki çocukları da şahit oldu. Talihsiz kadının olaydan önce komşularına kocasının kendini öldürebileceğini söylediği ortaya çıktı.

Gece saatlerinde Bartın'da korkunç bir olay yaşandı. Ayrılık sürecinde olan A. Ç be V. Ç. bir süre önce yaşadıkları evi ayırma kararı almıştı. Cani koca A. Ç. dün gece saatlerinde eşinin yaşadığı eve geldi. V. Ç. önce eşine kapıyı açmak istemedi. A. Ç. ise karısı tarafından eve alınmayınca daha da sinirlendi ve kapıyı kırdı. 

A. Ç.'nin kapıyı kırarak zorla içeri girmesi üzerine çift tartışmaya başladı. Çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü. A. Ç. isimli cani adam, 5 yaşındaki çocuklarının da orada olmasına aldırmadan karısını defalarca bıçakladı. Talihsiz kadın eşi tarafından vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklanınca kanlar içinde oracığa yığıldı.

Üniversitelerde hibrit eğitim modeli nedir? Üniversitelerde hibrit eğitim modeli nedir?

Komşular kavga seslerini duyunca 112 acil çağrı merkezini arayarak yardım istedi. İhbar üzerine olay yerine derhal sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. İvedilikle olay yerine intikal eden acil sağlık ekipleri, talihsiz kadının ilk müdahalesini olay yerinde yaptı. Kocası tarafından öldürme kastıyla bıçaklanan o kadın, ilk müdahalesinin ardından ağır yaralı vaziyette hastaneye kaldırıldı. 

Talihsiz kadın hastanede doktorların tüm müdahalesine rağmen hayata tutunamadı. Karısını 5 yaşındaki çocuğuna dahi aldırmadan katleden o cani koca olay yerinden kaçtı. Olayın ardından araştırma başlatan polis ekipleri o cani adamı kardeşinin evinde saklanırken kıskıvrak yakaladı. 

Olayı aydınlatmak için geniş aplı bir soruşturma başlatan polis ekipleri, komşuların da ifadesine başvurdu. Talihsiz kadının komşusu, "Çok iyi bir insandı. Kimseye zararı yoktu." dedi. Sohbetleri esnasında eş cinayetine kurban giden kadının kadının öldürülmekten korktuğunu söyleyen komşu, "Daha önce de defalarca tartıştılar. Eşi çalışmıyordu bu yüzden sürekli kavga ediyorlardı. Defalarca öldürülmekten biz kurtardık. Eşi çalışacağını ve evine bakacağını söylüyordu ama çalışmıyordu. Beni de barışmak için aracı yapmak istedi. Konuştuk bir şans daha istedi ama asla kabul etmedi." dedi.