Acil nakit ihtiyaçlarına yönelik bankalardan cazip nakit fırsatları sunulmaya devam ediyor. Yüzde 0 faiz oralarından yararlanarak vatandaşların tüm nakit ihtiyaçlarını karşılamaları hedefleniyor. Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşteri olanlara özel cazip geri ödeme seçenekleri ile nakit desteği sağlanacak. 

Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyası ile mobil üzerinden şubeye bile gitmeden vatandaşların 5.000 TL’ye kadar nakit fırsatlarından yararlanması mümkündür. 31 Ekim 2022 tarihine kadar nakit ihtiyaçları için vatandaşların başvuru işlemlerini yapabilirler. 

GARATNİ BBVA FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI

5000-tlye-kadar-faizsiz-nakit-odemesi-yapilacak-garanti-bankasindan-odemeler-basladi-son-ba (2)

Mobil üzerinden müşteri olanlara özel Garanti BBVA 5.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz oranları ile masrafsız Taksitli Nakit Avans desteği sunmaya devam ediyor. Garanti BBVA Mobil üzerinden şubeye gitmeden müşteri olanlara özel, bireysel kredi kartı başvurusu onayı sonrasında 5.000 TL’ye kadar nakit fırsatı sunuluyor. 

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Garanti BBVA Mobil’i indirerek ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ adımlarını takip etmelerinin ardından taleplerini iletmeleri mümkündür. İlk defa Temassız Müşteri Omla Teknolojisi iler süreci tamamlayan müşterilerin kredi kartı başvuruları onaylandıktan sonra nakit avanslarını faizsiz ve masrafsız olarak kullanabilirler. 

İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar

FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS BAŞVURUSU 

Garanti BBVA Faizsiz Taksitli Nakit Avans kampanyasına 1 – 31 Ekim 2022 tarihleri arasında katılım sağlanabilmektedir. Acil nakit ihtiyaçları için 5.000 TL’ye kadar yüzde 0 faiz oranları ile vatandaşların acil nakit sorunlarına çözüm bulmaları sağlanıyor. 

Garanti BBVA Mobil üzerinden müşteri olduktan sonra 14 gün içinde Garanti BBVA Mobil, internet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler, kredi kartı başvurularının onaylanmasının ve kartlarının açılması durumunda kampanyadan yararlanabilmektedir. 5.000 TL’ye kadar faizsiz taksitli nakit avans seçenekleri ile vatandaşlara nakit çözümleri sunulması hedefleniyor. Kampanyadan ilgili şartları sağlayan kişiler sadece 1 defa yararlanabilecektir.