Hayat pahalılığının artması ve enflasyon gibi ekonomik nedenlere bağlı olarak vatandaşların yaşadıkları nakit sorunları çözülmeye devam ediyor. 5.000 TL’ye kadar faizsiz ve masrafsız nakit fırsatı ile vatandaşların cebinin rahatlatılması hedefleniyor. Bu kapsamda ayrıca rahat bir geri ödeme seçeneği de sunuluyor. 
Garanti BBVA’dan yapılan duyuru kapsamında acil nakit ihtiyacı olanlar kolayca yararlanabilecek. Avantajlı oranlarla geri ödeme seçeneklerinden yararlanarak nakit sorunlarının çözümü sağlanacak. 

5.000 TL FAİZSİZ NAKİT AVANSTAN KİMLER YARARLANABİLİR

5000-tlye-kadar-odeme-yapiliyor-15-kasima-kadar-basvurmak-yetiyor-bu-kisilerin-hesaplarinda (2)

Vatandaşların artan nakit ihtiyaçları için cazip taksitli nakit avans seçenekleri sunulmaya devam ediyor. Garanti BBVA tarafından duyurulan kampanya kapsamında, şubeye bile gitmeden vatandaşların kampanyadan yararlanması sağlanacak. 

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Garanti BBVA Mobil’i indirerek ‘’Müşteri Olmak İstiyorum’’ adımlarını tamamlayan ve ilk defa Temassız Müşteri Olma Teknolojisi ile başvuru sürecini tamamlayan kişilerin kredi kartı başvurularının onaylanması ile bu fırsattan yararlanması sağlanacak. Garanti BBVA Mobil üzerinden hızlı başvuru işlemleri yapılacak 5.000 TL faizsiz nakit ihtiyacı olanların yararlanması sağlanacak. 

FAİZSİ VE MASRAFSIZ 5.000 TL NAKİT AVANS NASIL ÇEKİLİR?

1 Kasım - 15 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya ile ilk defa temassız müşteri olma sürecini Garanti BBVA Mobil üzerinden tamamlayan kişiler, 5.000 TL faizsiz ve masrafsız taksitli nakit avans seçeneklerinden yararlanacak. Üstelik 6 aya kadar taksit seçeneklerinin de yer aldığı nakit avans kapsamında, Garanti BBVA Mobil’den müşteri olanlar 14 gün içinde Garanti BBVA Mobil, internet ve BonusFlaş üzerinden bireysel kredi kartı başvurularının onaylanmasının ardından nakit avans çekebilecekler. 

Kampanya kapsamında en fazla 5.000 TL taksitli nakit avans 6 taksit ile kullanılabilir. 5.000 TL ve üzeri tutarlı ve 6 ay taksitli seçeneklerde ise farklı faiz oranları uygulanacaktır. Faizsiz, masrafsız ve 6 aya kadar taksili avantajları ile kullandırılacak kredi kapsamında vatandaşların nakit ihtiyaçlarının karşılanması sağlanacak.