Türkiye Ekonomi Bankası’nın şubesiz bankacılık kolu olan CepteTEB, artan nakit ihtiyaçları karşısında ezilen tüketiciler için yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 18 yaşından büyük 75 yaşından küçük her tüketiciye findeks puanlarına bağlı olarak nakit desteği vereceğini belirten dijital banka, ayrıntıları paylaştı.

CepteTEB’in resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında taksitlerin 3 aya kadar ertelenebileceği bildirildi. Hem online hem de şahsi başvurulara açık olan kredi kampanyasının ayrıntıları, tüketiciler ile paylaşıldı. 

CEPTETEB DÜŞÜK FAİZLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI KASIM 2022

Yeni dönemin en büyük ekonomik problemlerinden birisi olarak gösterilen ve yalnızca ülkemizi değil diğer dünya ülkelerini de etkisi altına alan yüksek enflasyon, alım güçlerinin düşmesine ve buna bağlı olarak da nakit ihtiyaçlarının artmasına sebep oldu. Bu durum karşısında harekete geçen ve tüketicilerin bir nebze olsun ferahlamasını sağlamak isteyen CepteTEB, yeni bir ihtiyaç kredisi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. 

CepteTEB tarafından duyurulmuş olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının üst limiti 200 bin TL, azami vade sayısı ise 36 ay olarak bildirildi. Kampanya kapsamında uygulanacak olan en düşük faizin yüzde 1,64 olduğunu belirten dijital banka, taksit ödemelerinin de 3 aya kadar ertelenebileceğine dikkat çekti. 

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

CepteTEB tarafından geliştirilmiş olan düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyası, nakde ihtiyacı artmış durumda olan tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Krediyi şimdi çekip taksitlerini 3 ay sonra ödemeye başlamak isteyen tüketiciler için bankadan örnek hesaplama tabloları geldi. 

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

Birinci hesaplama tablosu:

75-yas-alti-vatandaslara-duyurdu-cepteteb-faizleri-yuzde-164e-dusurdu-200-bin-tlye-kadar-de (2)-1

  • Kredi tutarı: 20 bin TL
  • Vade sayısı: 12 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 1,64
  • Taksit tutarı: 1.897 TL

İkinci hesaplama tablosu:

75-yas-alti-vatandaslara-duyurdu-cepteteb-faizleri-yuzde-164e-dusurdu-200-bin-tlye-kadar-de (2)-2

  • Kredi tutarı: 100 bin TL
  • Vade sayısı: 24 ay
  • Faiz oranı: Yüzde 1,77
  • Taksit tutarı: 5.415,24 TL