Döviz kurlarında, altın piyasasında ve diğer kategoriler altında gelişen olumsuz faktörler, telekomünikasyon sektörünü de doğrudan etkiledi. Yükselen telefon faturalarına ve diğer tarife/ paket fiyatlarına rağmen müşterilerine ve potansiyel müşterilerine destek olmaya devam eden Turkcell, bu kapsamda sene başından bu yana birçok farklı kategori altında önemli avantajlar sunan kampanyalar geliştirdi. Yalnızca telekomünikasyon alanında değil tüketicilerin hizmet aldıkları her alanda kendisini gösteren firma, bu kapsamda Turkcell kullanıcısı olmanın avantajını resmen hissettirdi.

Birçok farklı kategori altında düzenlediği kampanyalar ile hem uygun fiyatlı haberleşmeyi hem de bazı noktalarda düşük fiyatlı alışverişi destekleyen GSM firması Turkcell, yeni bir kampanyaya daha imza attığını duyurdu. Yeni iş birliği kapsamında da yepyeni bir kampanya geliştirdiğini duyuran Turkcell, 22 Kasım tarihine kadar geçerliliği bulunan kampanyasının ayrıntılarını paylaştı. 

TURKCELL YENİ İŞ BİRLİĞİNİ DUYURDU!

aile-ekonomisine-gsm-firmasindan-destek-ipragaz-tup-fiyatlarinda-buyuk-indirim-duyuruldu-1

Yeni dönemin olumsuz ekonomik şartları sebebi ile hizmetlerine zam yapmak zorunda kalan firmalardan birisi olan Turkcell, farklı kategoriler altında düzenlediği avantajlı kampanyalar ile tüketicilere destek vererek söz konusu zamları tolere etmeye çalıştı. Bu kapsamda sene başından bu yana birçok kampanyayı duyuran firma, bu kez de yeni bir iş birliği duyurdu. 

Turkcell tarafından duyurulmuş olan yeni iş birliğine göre 22 Kasım tarihine kadar İpragaz noktalarından alınacak olan 12 kilogramlık ev tüpünün, 295 TL’ye düşeceği bilgisi kaydedildi. 

TURKCELL - İPRAGAZ KAMPANYASININ DETAYLARI

Duyurulmuş olan yeni Turkcell- İpragaz iş birliği kapsamında geliştirilen ev tüpü kampanyası, tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Bu ay ki tüp alışverişlerine daha az harcamak isteyen tüketiciler, ilgili kampanyanın başvuru detaylarını araştırmaya başladı.

Borcu olanlar dikkat, yapılandırma haberi pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gelecek! Borcu olanlar dikkat, yapılandırma haberi pazartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan gelecek!

Turkcell ve İpragaz iş birliğinde geliştirilmiş olan yeni kampanya kapsamında 12 kg’lık ev tüpünü 295 TL’ye satın almak isteyen tüketicilerin, Turkcell hatları üzerinden IPRAGAZ yazıp 2263’e göndermeleri ya da Turkcell Bizce uygulaması üzerinden bir indirim kodu oluşturarak alışverişlerini o kod ile yapmaları gerekmektedir.