Doğa Dostu Organik Bebek Ürünleri Sunan Cigit Fikri Nasıl Doğdu? Doğa Dostu Organik Bebek Ürünleri Sunan Cigit Fikri Nasıl Doğdu?

Antalya'nın Alanya ilçesinde hayatını sürdüren bir kadından birkaç gündür haber alınamıyordu. 32 yaşındaki kadının yakınları polise kayıp bildiriminde bulundu. Bugün sarp bir arazide bulunan kadın cesedinin, ailesinin kayıp olarak aradığı E. E.'ye ait olduğu tespit edildi.

Alanya'da yaşayan E. E. isimli bir kadın kısa süre önce esrarengiz bir şekilde ortadan kayboldu. E. E.'ye ulaşamayan ailesi endişelendi ve E. E. hakkında kayıp bildiriminde bulundu. Polis ve yakınları E. E.'yi kayıp olarak ararken gelen acı haberle talihsiz kadının yakınları ve ailesi adeta yıkıldı. 

Alanya'da sarp bir arazide uçurumdan düşmüş vaziyette bir kadın bedeni bulundu. Bir kadının uçurumun dibinde yattığını gören vatandaşlar, derhal 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak yardım istedi. İhbarın üzerine polis, itfaiye ve acil sağlık akipleri olay yerine intikal etti. 

Kadın bedeninin görüldüğü yer oldukça zorlu bir araziydi. Öyle ki ekipler dahi güçlükle talihsiz kadına ulaştı. Sağlık ekiplerinin ilk incelemesinde talihsiz kadının yaşamını yitirdiği ve onun için artık yapılacak bir şeyin kalmadığı anlaşıldı. İtfaiye ve sağlık ekipleri cesedin bulunduğu yere indi ve zorlukla talihsiz kadını bulunduğu yerden çıkardı. 

Ardından bulunan cesedin kimliğini belirlemek üzere başlatılan çalışma neticesinde, uçurumda ölü bulunan o kadının, bir süredir ailesi ve yakınları tarafından kayıp bildirimi yapılan 32 yaşındaki E. E. olduğu anlaşıldı. Talihsiz kadının cansız bedeni adli tıp morguna kaldırıldı. Kayıp olarak E. E.'yi bir umut arayan yakınları, endişeli bekleyişin sonunda acı haberi alınca yasa boğuldu. 

Talihsiz kadının ölüm nedeni yapılan otopsinin ardından belli olacak. 32 yaşınadaki kadın hakkında en çok merak edilen konu, uçurumdan atıldı mı yoksa intihar mı ettiği. Talihsiz kadının intihar mı ettiği yokse cinayete mi kurban gittiği kısa süre sonra belli olacak. Polis talihsiz kadını bir başka yerde öldürülüp, cesetten kurtulmak üzere uçurumdan atılmış olma ihtimali üzerinde de duruyor.