Son günlerde yeni zamlar ile duyurulmuş olan benzin ve motorin fiyatlarına karşı tüketicinin yanında yer alan Ziraat Bankası, geliştirmiş olduğu hediye TL kazanımlı yeni kampanyasını duyurdu. 

ZİRAAT BANKASI AKARYAKIT VE OTOGAZ KAMPANYASI EKİM 2022

Sene başından bu yana birçok farklı kategori altında kart kampanyaları ve finansman hizmetleri geliştiren Ziraat Bankası, artan akaryakıt ve otogaz fiyatları karşısında da sessiz kalamadı ve bu kapsamda yeni bir kampanya daha geliştirdiğini bildirdi. Kamu bankası, yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları araç sahipleri ile paylaştı. 

4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak 4A 4B 4C BAĞKUR Memur SSK EYT emeklilerine müjde! 31 Ağustos tarihine kadar 10.000 TL ek ödeme hesaba yatacak

Ziraat Bankası artan akaryakıt ve otogaz fiyatları karşısında dara düşen araç sahibi müşterileri için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Yeni kampanyası kapsamında Bankkart anlaşmalı akaryakıt istasyonlarından yapılan 4’üncü 250 TL ve üzeri harcamaya 75 TL’lik Bankkart lira hediyesinin tanımlanacağını bildiren kamu bankası, kampanyanın son katılım tarihinin 15 Kasım olduğunu ifade etti. 

ZİRAAT BANKASI AKARYAKIT VE OTOGAZ KAMPANYASININ AYRINTILARI

akaryakit-zamlarina-kamu-bankasindan-destek-ziraat-bankasi-75-tl-hediye-edecek (2)

75 TL’lik Bankkart lira kazanımlı yeni akaryakıt ve otogaz kampanyasını duyuran Ziraat Bankası, söz konusu kampanyasından yalnızca mevcut müşterilerinin yararlanabileceğini belirtti. Banka, kampanya kapsamında kazanılan hediye TL’lerin 21 Kasım tarihinde hesaplara yükleneceğini de bildirdi. 

ZİRAAT BANKASI AKARYAKIT VE OTOGAZ KAMPANYASI BAŞVURUSU EKİM 2022

Ziraat Bankası’nın mevcut müşterileri için geliştirmiş olduğu 75 TL’lik hediye para kazanımlı yeni akaryakıt ve otogaz kampanyası, kamu bankasının müşterileri tarafından yakın takibe alındı. Araç sahibi banka müşterileri söz konusu yeni akaryakıt ve otogaz kampanyasına nasıl başvuru yapabileceklerini araştırmaya başladı. Bu noktada devreye giren Ziraat Bankası, yeni kampanyasının başvuru sürecine ilişkin ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı. 

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni akaryakıt ve otogaz kampanyasına, bankanın mobil uygulaması üzerinden online olarak başvuru yapılabileceğini belirtti. Banka ilk harcamadan hemen önce mobil uygulamanın açılan ekranında yer alan “kampanyalar” kısmından kampanya onayının verilmiş olması gerektiğini bildirdi.