Döviz kurlarında ve altın fiyatlarında yukarı yönlü hareketlerin devam ettiği esnada bir de Rusya- Ukrayna savaşının patlak vermesi, hali hazırda zamlı fiyatlardan satışa sunulan akaryakıt ürünlerinin tarihi seviyelere ulaşmasına sebep oldu. Özellikle savaşın ilk döneminde 30 TL seviyesine kadar yükselerek araç sahibi tüketicilerin bütçelerinin sıfırlanmasına yol açan bu durum, geçtiğimiz haftalarda yeni akaryakıt zamlarının duyurulması ile birlikte içinden çıkılması güç bir hale dönüştü. 

Enflasyonun dur durak bilmeyen artışı sebebi ile geçim derdine düşmüş olan vatandaşlar, artan akaryakıt fiyatları sebebi ile daha da dibe battı. Bu durum karşısında tüketicilerin yanlarında olmayı tercih eden Total, kasım ayının ortasına kadar geçerliliği bulunan indirim kampanyasını duyurdu. Akaryakıt istasyonu, indirim kampanyasının ayrıntılarını tüketiciler ile paylaştı. 

TOTAL AKARYAKIT KAMPANYASI EKİM 2022

112 bin 500 TL’ye İstanbul Büyükçekmece’den ev almak sadece bu yöntem ile mümkün! 112 bin 500 TL’ye İstanbul Büyükçekmece’den ev almak sadece bu yöntem ile mümkün!

akaryakit-zamlarindan-yaka-silkenlere-sevindiren-haber-total-200-tllik-harcamanin-50-tlsini (2)

Araç sahibi tüketicilerin sıklık ile tercih ettikleri ve ülke genelinde birçok noktada da şubesi bulunan Total, yeni dönemde artan akaryakıt fiyatları karşısında müşteri potansiyelini kaybetmemek adına yeni bir iş birliğine imza attı. Bankacılık sektörünün en köklü kurumlarından olan Türkiye İş Bankası ile ortaklaşa bir kampanya düzenleyen akaryakıt istasyonu, ayrıntıları paylaştı. 

Total- Türkiye İş Bankası iş birliğince düzenlenmiş olan yeni akaryakıt kampanyasına göre Maximum özellikli kartlar aracılığı ile yapılacak olan 4’üncü 200 TL ve üzeri tutarları akaryakıt harcamasına, 50 TL değerinde Maxi Puan hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

TOTAL AKARYAKIT KAMPANYASI BAŞVURU DETAYLARI 

Total- Türkiye İş Bankası iş birliğince düzenlenmiş olan 50 TL değerinde Maxi Puan kazanımlı yeni akaryakıt kampanyasından, yalnızca bankanın bireysel statülü müşterileri yararlanabilecektir. 15 Kasım tarihine kadar geçerliliği bulunan yeni kampanyaya, bankanın mobil uygulaması üzerinden katılım onayının verilmesi gerekmektedir. Maxi Puan kazanımları 22 Kasım tarihinde hesaplara aktarılacak olup, 31 Aralık tarihine kadar kullanılabilecektir. O tarihe kadar kullanılmayan Maxi Puan’lar, yeni yıl itibari ile hesaplardan geri çekilecektir.