Türkiye’de son yıllarda artan enflasyon ve yaşam pahalılığı nedeniyle vatandaşlar olumsuz etkilenmeye devam ediyor. Bir yandan ihtiyaç sahibi vatandaşlara devlet tarafından sosyal destekler ödenirken, diğer yandan bankaların da ihtiyaç kredisi faiz oranlarını sıfırladıkları görüldü.

Vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik kamu ve özel bankalardan 2023 Ocak ayında sunulan ihtiyaç kredisi kampanyaları yakından takip ediliyor. Akbank, Denizbank ve Halkbank’ın avantajlı ihtiyaç kredileri ise yeni yılda da dikkat çekiyor.

AKBANK FAİZSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

31 Ocak 2023 tarihine kadar geçerli Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında faiz oranları sıfıra indirildi. Yüzde 0 faiz oranları ile kullandırılacak ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 10.000 TL’ye kadar kredi verilecek.

1.000 TL ile 10.000 TL arasında kullanılacak kredi kapsamında yüzde 0 faiz oranları ve maksimum 12 aya kadar vade uygulanacak. Ayrıca Akbank tarafından faizsiz taksitli nakit avans fırsatları da sunulmaya devam ediyor.

DENİZBANK İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

akbank-denizbank-halkbank-2023-ocak-ayi-ihtiyac-kredisi-faizleri-belli-oldu-en-uygun-ihtiya (2)

Yeni yılda artan ihtiyaçları için vatandaşlara düşük faiz oranları ile kredi veren Denizbank, yüzde 0,99 faiz oranları ile ihtiyaç kredisi fırsatı sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda 20.000 TL’ye kadar kullandırılacak kredide de uygun vade seçenekleri de sunuluyor. Dijital kanallar üzerinden başvuru yapılacak krediden yararlanma fırsatı sağlanacak. 31 Ocak 2023 tarihine kadar Denizbank’ın yüzde 0,99 faiz oranlarına sahip ihtiyaç kredisinden vatandaşların yararlanması sağlanıyor.

HALKBANK 10 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

10.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için vatandaşların 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinden yararlanması mümkündür. Halkbank tarafından duyurulan Hızlı Kredi kampanyası, bireysel ihtiyaçları için tüm vatandaşlar tarafından ilgili kanallardan başvuru yapmaları halinde kullandırılacak. 1.000 TL ile 10.000 TL arasında kullandırılacak kredide faiz oranları ise yüzde 1,89 olarak belirlendi. Dijital kanallardan başvuru yapılabiliyor.