Yaklaşık olarak bir yıldır devam eden zorlu ekonomik şartlar, hali hazırda zamlı fiyatlardan satışa sunulmuş olan hizmetlere ve hizmet ürünlerine yeni zamların eklenmesine sebep olmaya devam ediyor. Döviz kurları, altın fiyatları, FED faiz artırımı kararları, yüksek enflasyon, devam eden Rusya- Ukrayna savaşı ve gündelik hayatın ekonomik şartlarını direkt olarak etkisi altına alan diğer faktörler çerçevesinde giderek daha da ağırlaşan yaşam şartları, tüketicilerin temel ihtiyaçlarını karşılamaları noktasında dahi büyük sıkıntılar çekmelerine sebep oluyor. 

Yalnızca ülkemizde değil tüm dünya ülkelerinde en büyük ekonomik problemlerden birisi haline dönüşen yüksek enflasyon sebebi ile alım güçleri düşen vatandaşlar için sene başından bu yana hükümet eli ile maaş iyileştirmeleri yapılsa da tüm müdahalelere rağmen yükselmeye devam eden enflasyon karşısında maaş zamları kısa sürede eridi. Bu durum vatandaşların nakde olan ihtiyaçlarını arttırırken beklenen destek haberi Akbank’tan geldi. Pek çok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştirerek tüketicilerin bütçelerine destek vermeye çalışan banka, bu kez de yeni müşterileri için uygun bir finansman kampanyası düzenlediğini duyurdu. 

AKBANK’TAN SIFIR FAİZLİ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI!

akbank-kesenin-agzini-acti-mobil-uygulamayi-indirene-10-bin-tl-yatirilacak-ustelik-faiz-yok (2)

Sektörün önde gelen isimlerinden birisi olan ve her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de gündelik hayat şartlarının getirileri doğrultusunda avantajlı kampanyalar geliştirme gayreti içerisinde olan Akbank, nakde sıkışık olan potansiyel müşterileri için yeni bir finansman kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Kampanya kapsamında mevcut müşterilerine hizmet verilmeyeceğini ifade eden banka, ayrıntıları paylaştı. 

Akbank tarafından duyurulmuş olan yeni kampanya haberine göre ilk kez Akbanklı olan ve bankanın Axess veya Wings kredi kartı ürününü ilk kez kullanmaya başlayan tüm yeni müşterilere, sıfır faiz ve 6 ay vade karşılığında 10 bin TL’ye kadar nakit desteğinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

AKBANK’IN SIFIR FAİZLİ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASINA NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Akbank’ın yeni kampanyasından yararlanmak için 30 Kasım tarihine kadar mobil uygulama üzerinden Akbanklı olmak ve yine uygulama üzerinden kredi kartına başvuru yapmak gerekmektedir. Kredi kartı başvurusunun onaylanmasının ardından mobil uygulama üzerinden faizsiz nakit avans kampanyasına başvuru yapılabilmektedir.