2021 yılından bu yana yükselmeye devam eden enflasyon gıda ürünleri başta olmak üzere ihtiyaç duyulan tüm temel ve lüks tüketim ürünlerine ve diğer hizmet başlıklarına yüksek oranlarda zamların yansımasına sebep oldu. Bu süreç içerisinde “lüks” olarak değerlendirilen tüm ürün ve hizmetlerine veda etmek durumunda kalan vatandaşlar, en temel ihtiyaçlarını giderme konusunda dahi yetersiz kaldı. Toplumun her kesimini derinden etkilene bu olumsuz ekonomik şartlar, nakde olan ihtiyaçların da artmasına yol açtı. 

Bir yılı aşkın süredir mevcut kazançları ile hem geçinmeye hem de sabit giderlerini karşılamaya çalışan ancak bu konuda pek de başarılı olamayan vatandaşlar, giderek büyüyen nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bankaların sene sonu kampanyalarını değerlendirmeye başladılar. Bu noktada devreye giren özel bankalardan birisi olan Akbank, yalnızca yeni müşterilerini ilgilendiren yeni bir destek kampanyası düzenlediğini duyurdu. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyenler için son başvuru tarihinin 16 Aralık olduğuna dikkat çeken banka, detayları kamuoyu ile paylaştı. 

AKBANK FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI ARALIK 2022

Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi! Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi!

akbank-kredi-kartina-basvuranlara-dev-destek-10-bin-tlye-kadar-faizsiz-odeme-yapilacak-16

Birçok farklı kategori altında tüketicilere fırsatlar sunan Akbank, yeni müşterileri için bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyası kapsamında ilk kez Axess kart sahibi olacak olan vatandaşlara hizmet vereceğini bildiren banka, detayları paylaştı. 

Geçtiğimiz ay duyurmuş olduğu faizsiz taksitli nakit avans kampanyasının aralık ayının 16’sına kadar uzatıldığını belirten Akbank, kampanya kapsamında 6 ay vade ve yüzde 0 faiz avantajları ile 10 bin TL’ye kadar nakit desteği verileceğini bildirdi. 

AKBANK FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASININ DETAYLARI

10 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarına yüzde 0 faiz ve 6 ay vade karşılığında destek vereceğini belirten Akbank, kampanyadan yararlanabilmek için 16 Aralık tarihine kadar mobil uygulama üzerinden banka müşterisi olunması gerektiğini ve hemen ardından da Axess kart başvurusu yapılması gerektiğini bildirdi. Kart başvurusunun en geç 31 Aralık tarihine kadar onaylanmış olması gerektiğini belirten banka, onayın ardından 15 Ocak 2023 tarihine kadar faizsiz nakit avans kampanyasına yine online olarak başvuru yapılabileceğini ifade etti.