Yeni müşterileri için çok çeşitli kampanyalar düzenleyen Akbank, bu kez de mevcut müşterilerine seslendi. Banka ilgili şartları sağlayan tüm mevcut müşterilerine bin TL’ye kadar chip- para hediyesi vereceğini bildirdi. 

AKBANK’TAN MEVCUT MÜŞTERİLERİNE DAVET KAMPANYASI!

Geliştirdiği kampanyalar ve sunduğu finansman hizmetlerinin avantajları sayesinde mevcut müşterileri ve potansiyel müşterileri tarafından yakından takip edilen Akbank, ekim ayının gelmesi ile birlikte mevcut kampanyalarını güncelledi. Banka, mevcut müşterileri için geliştirmiş olduğu yeni kampanyasını kamuoyu ile paylaştı. 

Akbank resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni davet kampanyası kapsamında mevcut müşterilerine TL hediyesi dağıtacağını bildirdi. Bu kapsamda banka bünyesine yakınların davet edilmesi gerektiğini belirten Akbank, davet edilen her yakın için 200 TL, toplamda ise bin TL tutarında para hediyesi vereceğini ifade etti. 

AKBANK DAVET KAMPANYASININ AYRINTILARI

akbank-musterilerinin-dikkatine-1000-tl-hediye-para-tanimlanacak (2)

Akbank toplamda bin TL’ye varan hediye para ödülünden yararlanmak isteyen mevcut müşterileri için kampanya detaylarını şu şekilde sıraladı:

  • Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla bin TL tutarında para hediyesi kazanabilir. 
  • Kampanya kapsamında kazanılan hediye TL’ler Akbank Kart’a veya aktif olarak kullanılan Akbank kredi kartlarına yüklenir. 
  • Kampanya kapsamında hediye TL kazanabilmek için davet edilen yakının Akbanklı olmaması gerekir. 
  • Kampanya kapsamında kazanılan hediye TL’lerin kullanım süresi bulunmamaktadır. 

AKBANK DAVET KAMPANYASINA NASIL KATILIM SAĞLANIR?

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

Akbank’ın mevcut müşterileri için geliştirmiş olduğu toplamda bin TL’ye kadar para hediyesi kazandıran yeni davet kampanyası büyük ilgi ile karşılandı. Bankanın mevcut müşterileri para hediyesi kazanabilmek için kampanyaya nasıl başvuru yapabileceklerini araştırmaya başladılar. Bu noktada devreye giren Akbank, yeni kampanyasının başvuru sürecine ilişkin ayrıntıları müşterileri ile paylaştı. 

Akbank resmi internet sitesi üzerinden yayınlamış olduğu kampanyası için katılım detaylarını açıkladı. Söz konusu kampanyadan yararlanmak isteyen mevcut müşterilerin T.C. kimlik no/ müşteri no ve şifre bilgileri ile Akbank Mobil uygulamasına giriş yapmaları gerektiğini bildiren banka, açılan ekranda yer alan davet kodu kısmından bir kod alınması gerektiğini belirtti. Oluşturulan kodun banka bünyesine dahil edilmek istenen yakın ile paylaşılması gerektiğini belirten banka, yakının ilgili kod ile bankanın mobil uygulamasına giriş yapması durumunda hediye paranın hesaba aktarılacağını bildirdi.