Akbank'ın zor durumda olan bireylere özel sunduğu bu teklif ay sonunu zor getiren ailelere büyük kolaylık sağlıyor. Gereken tek şey Akbank müşterisi olarak dijital onay adımlarını tamamlamak ve kredi kartı başvurusunda bulunmak. Taksitli Nakit Avans kampanyası kapsamında 10.000 TL'ye kadar talep edilecek her tutar aylık düşük taksit oranları ile geri ödenebilecek.

Akbank'ın sunduğu bu kampanya tüm bireysel müşterilerin katılabileceği bir platformda sunuluyor. Akbank Mobil uygulamasını indirerek dijital ortamda “Akbank'lı olmak istiyorum” butonuna tıklayıp tüm aşamaları sorunsuzca tamamlayanlar faydalanabilecek. Akbank'ın sunduğu bu kampanya 30 Kasım tarihine kadar banka müşterisi olan tüm bireylere sunulacaktır.

10 BİN TL FAİZSİZ NAKİT AVANS KAMPANYASINDAN KİMLER YARARLANABİLİR?

akbank-teklifi-yukseltti-faizsiz-10-bin-tl-odeme-yapacak

Kampanya süresi devam ederken ilk kez Axess ya da Wings kredi kartı başvurusunda bulunanlar bu fırsattan faydalanacak. 7 Ekim tarihinden önce sayılı kredi kartı bulunan vatandaşlar bu kampanyadan yararlanamayacak. Kredi kartı onayı aldıktan sonra şifresini belirleyerek kartı kullanıma açanlar mobil uygulama üzerinden Taksitli Nakit Avans başvurusunu iletebilecek.

10 BİN TL FAİZSİZ NAKİT AVANS KAMPANYA ŞARTLARI NELERDİR?

BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü BİM indirimleri başladı: 5 kilosunu 99 TL'ye düşürdü

Taksitli Nakit Avans başvurusu 10.000 TL'ye kadar 2 ile 6 aylık taksit yapılarak faizsiz olarak değerlendirilebilecek. Kampanya süresi devam ederken her Akbank'lı sadece bir kez faizsiz olarak Taksitli Nakit Avansı kullanabilecek. En az 200 TL limit kullanma fırsatı sunuluyor. Ticari Kredi Kartı, Sanal Kart ya da Ek Kart ile yapılacak başvurular kabul edilmiyor. Axess ya da Wings kredi kartı sahipleri için 1 yıllık kart ücreti alınmıyor.

10 BİN TL FAİZSİZ NAKİT AVANS BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanmak isteyenlerin 30 Kasım tarihine kadar banka müşterisi olması gerekiyor. Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanabilmek için kredi kartı başvurusunun 15 Aralık tarihine kadar onay alması gerekiyor. Mobilden yapılacak Taksitli Nakit Avans başvurusu yıl sonuna kadar istenen herhangi bir zamanda yapılabilecek.

Akbank'ın kampanya kapsamında sunmuş olduğu fayda şubeye gitmeden mobil uygulama üzerinden gerçekleştirilebilir. Belge gönderim süreci kurye ile gerçekleşir. Tüm belgeler eksiksiz bir şekilde bankaya iletildikten sonra kredi kartı başvurusu yapılmalıdır. Başvuru için Akbank Mobil uygulama, Juzdan uygulaması ya da Akbank şubesi üzerinden talep edilebilir.