Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde yukarı yönlü hareketleri rekor seviyelere ulaşan döviz kurları ile altın fiyatları, gündelik hayat akışı içerisinde satışa sunulan hizmet ürünlerinin yüksek oranlarda zamlanmalarına ve buna bağlı olarak da vatandaşların geçim derdi içerisine düşmelerine sebep oldu. Yeni dönemde ekonomik şartların iyileşeceği konusunda umutlu olan ancak hem Rusya- Ukrayna savaşı hem de diğer olumsuz faktörler sebebi ile yeni zamlar ile karşılaşarak hayal kırıklığına uğrayan vatandaşlar, giderek artan nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bankaların kapılarını aşındırmaya başladı. 

Artan nakit ihtiyaçlarını bankaların kredi ürünleri aracılığı ile giderebilmek adına yapmış oldukları araştırmalarda yüksek faizler ile yüzleşmek durumunda kalan vatandaşlara, Akbank’tan avantajlı bir kredi kampanyası duyurusu geldi. Banka, taksit ödemelerini 3 ay erteleme fırsatı sunan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı. 

AKBANK’TAN 3 AY TAKSİT ERTELEMELİ YENİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI!

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

akbanktan-3-ay-taksit-erteleyen-avantajli-kredi-kampanyasi-gunde-186-tl-odeyene-100-bin-tl (2)

Yeni dönemde giderek artan enflasyon karşısında gelirleri ve birikimleri yetersiz kalan tüketicilere, sektörün lider isimlerinden birisi olan Akbank’tan müjdeli haber geldi. Birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren banka, bu kez de 3 ay taksit erteleme fırsatı sunduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu.

Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni ihtiyaç kredisi kampanyasının üst limiti 100 bin TL, azami vade sayısı 36 ay ve ortalama faiz oranı yüzde 1,99 olarak bildirildi. Kredi kampanyasının üst limitinden 24 ay vade karşılığında yararlanmak isteyen tüketicilerin ödemeleri gereken aylık taksit tutarı ise 5.583,36 TL olarak hesaplandı.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU EKİM 2022

Akbank’ın 100 bin TL’lik üst limit ile geliştirmiş olduğu taksit erteleme avantajlı yeni ihtiyaç kredisi kampanyasına, bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı ve banka şubeleri aracılığı ile başvuru yapılabilmektedir. Banka, ilgili kampanyasından hem mevcut hem de yeni müşterilerinin yararlanabileceklerini belirtmiştir.