Her kesimden vatandaşın bütçesini direkt olarak etkileyen zorlu ekonomik koşullar, hükümetin tüm maaş iyileştirme girişimleri ve diğer enflasyon ile mücadele kampanyalarına rağmen nakit ihtiyaçlarının günden güne artmasına sebep olmaya devam ediyor. Bu kapsamda en temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için dahi nakit desteğine ihtiyaç duyan vatandaşlar, özellikle bankaların finansman kampanyalarını yakından takip ediyorlar. 

Zorlayıcı ekonomik göstergelerin ışığında yükselen banka faizleri karşısında da istedikleri desteği alamayan tüketiciler, sene sonuna doğru yaklaşıldığı şu günlerde giderek daha da büyüyen bir geçim derdinin içerisine doğru sürüklendi. Hemen hemen her sektörde gözlenen yüksek oranlı zamlar karşısında tüketicilerin ceplerinde ki deliklerin büyüdüğüne şahitlik eden ve bu duruma kayıtsız kalamayan Akbank, rakiplerinin aksine yeni bir finansman kampanyası düzenleyerek tüketicilerin yüzlerini bir nebze olsun güldürmeyi başardı. 

Yeni Ticaret Kanunu kapsamında tüketicilere sigortalı ve sigortasız olmak üzere iki ayrı faiz uygulamasına sahip yeni ihtiyaç kredisi kampanyasını duyuran Akbank, bu kampanya kapsamında tüketicilere 3 ay taksit ertelemek fırsatı sunacağını bildirdi. Özel banka ilgili ile takip edilen yeni kredi kampanyasının ayrıntılarını kamuoyu ile paylaştı. 

AKBANK’TAN 100 BİN TL ÜST LİMİTLİ TÜKETİCİ KREDİSİ KAMPANYASI!

akbanktan-bugun-al-2023te-ode-kampanyasi-100-bin-tllik-kredi-icin-gunde-186-tl

Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi! Altında yeni seviye, dolarda zirve tarihi İslam Memiş’ten geldi!

Sektörün gelişmiş özel bankaları arasında yer alan ve senelerdir geliştirdiği avantajlı kart kampanyaları ile finansman hizmetleri sayesinde müşteri sayısını giderek arttırmayı başaran Akbank, yeni dönemde üst seviyelere ulaşan nakit sıkışıklıklarına karşı tüketicilerin yanlarında yer aldı. Bu kapsamda 3 ay taksit ertelemeli yeni bir finansman kampanyası geliştirmiş olduğunu duyuran banka, ayrıntıları paylaştı.

Akbank resmi internet sitesi üzerinden duyurmuş olduğu yeni ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında üst limiti 100 bin TL olarak belirledi. Vade sayısını 36 ay olarak açıklayan banka, başlangıç faiz oranını yüzde 1,99 olarak bildirdi. 

AKBANK TÜKETİCİ KREDİSİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU!

Bankanın hem online kanalları hem de şubeleri aracılığı ile başvurulara açılmış olan yeni tüketici kredisi kampanyasının örnek hesaplama tablosu, şu şekilde yayınlandı:

  • •    Kredi tutarı: 100 bin TL
  • •    Vade sayısı: 24 ay
  • •    Faiz oranı: Yüzde 1,99
  • •    Taksit tutarı: 5.583,56 TL