Günümüzün hem ülkemiz adına hem de diğer dünya ülkeleri adına en büyük ekonomik problemlerinden olan yüksek enflasyon, geçtiğimiz yıldan bu yana gündelik hayat şartlarını ağırlaştırmaya devam ediyor. Enflasyon ile mücadele kapsamında alınan faiz kararları dengelerin her geçen gün daha da fazla değişmesine sebep olurken bu süreçte sabit maaşlı tüketicilerin de alım güçlerinin düştüğü ve her yeni aya ekside başladıkları görülüyor. 

Uzun bir süredir sürekli olarak değişen ekonomik dengelere ayak uydurmaya çalışan ancak nakit varlıklarını bir türlü artıramayan ve alım güçlerini de toparlayamayan vatandaşlar, bu kapsamda sene sonu gelmeden borç yüklerini hafifletmek, ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına bankaların kredi ürünlerini yakından takip etmeye devam ediyor. 

Tüketicilerin sene içerisinde oluşan ihtiyaçlarına yönelik birçok farklı kategori altında çeşitli ürünler geliştirerek bankacılık sektöründe farkına ortaya koyan özel bankalar arasında yer alan Akbank, nakde olan ihtiyaçları devam eden tüketiciler için iki farklı kategori altında faizsiz nakit desteği verileceğini açıkladı. Bu kapsamda yalnızca yeni müşterilerine seslenen banka, henüz Akbank müşterisi olmayan tüketicilerin faydalanabilecekleri kampanyalarına ilişkin detayları paylaştı. 

100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi! 100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi!

AKBANK’TAN 10 BİN TL’LİK TAKSİTLİ NAKİT AVANS DESTEĞİ!

akbanktan-faizsiz-nakit-kampanyalari-20-bin-tlye-kadar-destek-verilecek-mobil-uygulamayi-in (2)

Aralık ayının sonuna doğru yaklaşıldığı şu günlerde nakde olan ihtiyaçlarını halen giderememiş olan tüketiciler için taksitli nakit avans kampanyasını duyuran Akbank, mobil uygulama üzerinden Akbanklı olan ve kredi kartı başvurusu 23 Ocak 2023 tarihine kadar onaylanan her yeni müşterisine, 10 bin TL’ye kadar faizsiz nakit avans hizmeti sunacağını ifade etti. Banka, avans ürününün azami vade sayısını 6 ay olarak açıkladı. 

AKBANK’TAN 10 BİN TL’LİK İHTİYAÇ KREDİSİ DESTEĞİ!

Yeni müşterileri için bir de faizsiz ihtiyaç kredisi kampanyası düzenlediğini duyuran Akbank, 13 Ocak 2023 tarihine kadar Akbanklı olma sürecini tamamlayan tüm yeni müşterilerine 10 bin TL’ye kadar faizsiz ihtiyaç kredisi hizmeti sunacağını ifade etti. Banka, ihtiyaç kredisi ürününün azami vade sayısını 12 ay olarak açıkladı.