Kurlarda ve altın piyasasında gözlenen hareketliliğe bağlı olarak ürünlere ve diğer hizmet başlıklarına yansıtılan yüksek oranlı zamlar, ay sonunu sabit maaş ile getirme zorunda olan tüketicilerin bellerini iyiden iyiye bükmeye başladı. Hali hazırda kira, fatura gibi sabit giderleri ile boğuşan vatandaşlar, bir de market ürünlerine yansıyan fahiş rakamlar ile mücadele etmek durumunda kaldı.

Yeni dönemde çok çeşitli faktörlere bağlı olarak gıda başta olmak üzere tüm ürünlere yansıyan yüksek oranlı zamlar karşısında en temel ihtiyaçlarını dahi karşılamak konusunda güçlük çeken tüketiciler, bankaların veya kendilerini rahatlatacak diğer noktaların kampanyalarını yakından takip etmeye başladılar. Özellikle market harcamalarına destek arayan vatandaşlara, Akbank’tan beklenen müjdeli haber geldi. Banka, artan market harcamaları karşısında bütçelerine bir nebze olsun destek olunmasını isteyen tüketiciler için yeni bir alışveriş kampanyası düzenlediğini duyurdu. Yalnızca Akbank’ın mevcut müşterileri için geçerli olan yeni kampanyanın ayrıntıları paylaşıldı. 

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

AKBANK MARKET ALIŞVERİŞİ KAMPANYASI!

akbanktan-hafta-sonu-surprizi-carrefoursa-market-harcamalarina-100-tl-hediye-edilecek (2)

Tüketicilerin yeni dönemde desteğe ihtiyaç duydukları hemen hemen her kategoriye ilişkin avantajlı kampanyalar geliştirmeye çalışan Akbank, bu kez de artan market harcamalarına karşı yeni bir kampanya düzenlediğini duyurdu. Söz konusu kampanyası kapsamında CarrefourSA Market ile iş birliği yapan banka, ayrıntıları paylaştı. 

Akbank’ın resmi internet sitesi aracılığı ile duyurulmuş olan yeni kampanyaya göre 11 Aralık tarihine kadar CarrefourSA Market’ten tek seferde 750 TL ve üzeri tutarlarda harcama yapacak olanlara 50 TL, bin 500 TL ve üzeri tutarlarda harcama yapacak olanlara ise 100 TL değerinde chip para hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

AKBANK MARKET ALIŞVERİŞİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Akbank’ın 100 TL’ye kadar chip para hediye ettiği CarrefourSA Market alışverişi kampanyasına Juzdan uygulaması üzerinden veya ALIŞVERİŞ yazıp 4566’ya kısa SMS göndererek katılım sağlanabilmektedir. Her müşteri kampanya kapsamında bir kez başvuru yapabilir ve en fazla 100 TL değerinde chip para hediyesi alabilir.