Bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden olan Akbank, 2022 yılı müşteri sayısı hedefine ulaşabilmek amacı ile yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Sene başından bu yana birçok farklı kategori altında hem yeni müşterileri hem de mevcut müşterileri için avantajlı kampanyalar düzenleyen banka, söz konusu yeni kampanyasının yalnızca ilk kez Akbanklı olacak olan tüketicileri kapsadığını belirtti. 

Akbank’ın resmi internet sitesi üzerinden duyurulmuş olan yeni kart kampanyasına göre 31 Aralık tarihine kadar Akbanklı olma sürecini tamamlayan ve bankanın kart ürünlerinden birisini kullanmaya başlayan bireysel statülü müşterilere, harcamaları karşılığında TL hediyesinin verileceği bilgisi kaydedildi. 

AKBANK’TAN YENİ MÜŞTERİLERİNE ALIŞVERİŞ HEDİYESİ!

akbanktan-yeni-musterilerine-kacirilmayacak-firsat-bin-tl-tanimlanacak-son-tarih-31-aralik

Yılın son ayını değerlendirmek isteyen Akbank hem kendi lehine hem de tüketicilerin lehine olan yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Müşteri sayısını arttırırken tüketicilerin zorda olan bütçelerine de destek sağlamak isteyen Akbank, ilk kez Axess kart sahibi olan tüketicilere bin TL’lik alışveriş harcamaları karşılığında 200 TL, toplamda ise bin TL tutarında para puan hediyesi vereceğini bildirdi. 

Aynı gün içerisinde yapılan bin TL ve üzeri tutarlı harcamaların yalnızca birinin kampanya kapsamında değerlendirileceğini ifade eden Akbank, TL hediyelerinin harcamanın hemen ardından hesaba aktarılacağını bildirdi. 

AKBANK YENİ MÜŞTERİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Akbank’ın yeni müşterileri için geliştirmiş olduğu toplamda bin TL değerinde para puan kazanımlı yeni kart kampanyasından yararlanmak isteyen tüketiciler için başvuru detayları belli oldu. Akbank resmi internet sitesi üzerinden kampanyaya ilişkin tüm detayları paylaştı. 

100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi! 100 bin TL nakit desteği için Ziraat Bankası’ndan haber geldi!

Akbank, yeni müşterileri için geliştirmiş olduğu TL hediyeli kampanyadan yararlanmak isteyen tüketicilerin ilk olarak Akbank Mobil uygulaması üzerinden banka müşterisi olma sürecini tamamlamaları gerektiğini bildirdi. Sonrasında ise 31 Aralık tarihine kadar kredi kartı başvurusunun yapılmasını ve ilgili başvurunun onaylanmasını şart koşan banka, alışveriş harcamaları karşılığında TL hediyesi kazanabilmek için ek bir başvuru yapılmasına gerek duyulmadığını ifade etti.