Türkiye’nin önde gelen özel bankalarından Akbank, acil nakit arayan müşterilerine müjdeli haberi verdi. Akbank bünyesinden ihtiyaç kredisi çekmek isteyenler, düşük faiz oranlarından yararlanarak nakit desteğine ulaşabiliyor. Geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Akbank, müşterilerine dilediği yerden ve dilediği zaman Direkt Kredi ile nakit desteği sunuyor. 

Akbank resmi web sitesinde yer alan son duyuruya göre banka Aralık ayına özel ihtiyaç kredisi kampanyası düzenliyor. Yılın son ayında borçlarını ödemek veya acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenler Akbank’ın ihtiyaç kredisi kampanyasına ilgi duyuyor. Banka müşterileri sadece yüzde 2.05 aylık faiz oranlarıyla Akbank’tan 100 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi çekebilecek.

Akbank Direkt Kredi Başvuru Koşulları

akbanktan-yilin-son-ayina-ozel-ihtiyac-kredisi-kampanyasi-yuzde-205-faiz-oraniyla-akbank-di (2)

Türkiye’nin en popüler özel bankalarından Akbank’tan ihtiyaç kredisi çekmek için başvuru koşullarını karşılamak gerekiyor. Bankanın resmi web sitesinde yer alan bilgilere göre kredi çekmek için 18 yaşından büyük olmak ve risk ile istihbarat bilgilerinde olumsuzluk görülmemesi gerekiyor. Akbank müşterileri, 100 bin TL’ye kadar yüzde 2.05 faizli ihtiyaç kredilerini Akbank mobil uygulaması üzerinden Direkt Kredi başvurusu yaparak hemen banka hesaplarına aktarabiliyor. Henüz banka müşterisi olmayanlar ise T.C. kimlik bilgileri ile herhangi bir Akbank şubesine giderek ihtiyaçları kadar Direkt Kredi başvurusu yapabiliyor.

İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar İmzalar atıldı, taşıt kredisi geri ödemelerine erteleme geldi! İşte detaylar

Akbank Direkt Kredi Hesaplama 

Akbank’ın 2022 yılının son ayına özel duyurduğu ihtiyaç kredisi kampanyasında yüzde 2.05 faiz oranı uygulanıyor. Bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılan duyuruda kredi hesaplama detaylarına yer verildi. Buna göre sigortalı 100 bin TL ihtiyaç kredisi çeken bir Akbank müşterisi, 24 ay vade seçeneğinde aylık yüzde 2.05 faiz oranıyla nakit desteği alabiliyor. 

Kredi müşterisinin Akbank’a ödemesi gereken aylık taksit tutarı, bu koşullar altında 5.629,69 TL oluyor. Ayrıca kredi tahsis ücreti adı altında sadece bir defaya mahsus 550 TL ödeme talep ediliyor. Aylık maliyet oranı yüzde 2.6126 olan Akbank ihtiyaç kredisine başvurular devam ediyor.