2021 Aralık’tan bu yana ekonomi alanında oldukça farklı ve ani gelişmelerin yaşanması ve o gelişmelerin sonuçlarının halen de etkilerini hissettiriyor olması, vatandaşların hali hazırda sarsılmış olan bütçelerinin daha da dibe çekilmesine sebep oldu. Çeşitli sebeplerden ötürü oluşmuş olan kur farklı sebebi ile alım güçleri düşen ve en temel ihtiyaçlarını karşılama konusunda dahi elleri kolları bağlanan vatandaşlar, sene boyunca bankaların kredi hizmetlerinden yararlanmak isteseler de artan faizler sebebi ile böyle bir yükün altına girmeye cesaret edemediler.

Artan borç yükleri bir yandan, gündelik hayat akışı içerisinde ortaya çıkan ihtiyaçlar bir yandan, sabit giderler diğer yandan derken geçim dertleri hat safhalara ulaşan vatandaşlar, bu sorunlarını 2023 yılına girmeden bir nebze olsun çözebilmek adına sene sonu kampanyalarını yakın takip altına aldı. Kendi bütçelerine uygun, düşük faizli bir ihtiyaç kredisi arayışı içerisinde olan vatandaşlar bu taleplerinin karşılanması konusunda umutsuzluğa düşmeye başlamışken beklenen haber, Türkiye Ekonomi Bankası’nın dijital bankacılık konulu CepteTEB’ten geldi. Şubesiz bankacılık hizmeti veren CepteTEB, yeni müşterileri için düşük faiz avantajı ile yeni bir kredi ürünü düzenlediğini duyurdu. 

CEPTETEB’TEN AVANTAJLI KREDİ DUYURUSU!

akilli-telefonu-olanlar-dikkat-cepteteb-sene-sonu-bombasini-patlatti-faizler-dustu-kredi-od

İhtiyaç kredisi hizmetini hem mevcut müşterilerine hem de yeni müşterilerine sunan CepteTEB, bu kez yalnızca yeni müşterilerine sunacak olduğu düşük faiz avantajı ile yeni bir finansman ürünü düzenlediğini duyurdu. Kredi ürünü kapsamında faizleri yüzde 1,64’e kadar düşürdüğünü belirten şubesiz banka, söz konusu ürünün aralık ayının sonuna kadar başvurulara açık kalacağını ifade etti. 

O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor! O bankadan 20.000 TL destek almak için tek bir uygulama indirmeniz gerekiyor!

CepteTEB tarafından geliştirilmiş olan Hoş Geldin Faizli Kredi hizmetinin üst limiti 200 bin TL olarak belirlendi. Banka yalnızca yeni müşterilerine sunacak olduğu yüzde 1,64’lük faiz avantajı ile taksitlerin 3 aya kadar ertelenebileceğini ifade etti. 

CEPTETEB HOŞ GELDİN FAİZLİ KREDİ ÜRÜNÜNÜN TAKSİT ÖDEMESİ NE KADAR?

CepteTEB tarafından düzenlenmiş olan yeni kredi kampanyasından yüzde 2,35 faiz oranı ve 24 ay vade ile 100 bin TL’lik nakit desteği almak isteyen tüketicilerin ödeyecekleri aylık taksit tutarı, 5.865,06 TL olarak hesaplanmıştır.