ING bank'ın fırsatlarla dolu kampanyalarına bir yenisi daha ekleniyor. ING Taksitle kampanyası ile peşin fiyatına yapılacak tüm alışverişler 36 aya kadar taksitlenebilecek. Aylık cüzi miktarlarla ödeme yapılarak ev ekonomisine katkı sağlamak artık mümkün hale geliyor. Kampanya kapsamında sunulan faydadan sadece ING'li vatandaşlar yararlanabiliyor. ING İş ortaklarından yapılacak olan alışverişlerde taksit fırsatı sunulacak. İş ortağı tarafından paylaşılacak başvuru karekodu kullanılarak ING Taksitle kampanyasına başvuru yapılabilecek.

Kampanya kapsamında sunulan faydadan yararlanmak isteyenlerin ING müşterisi olması gerekiyor. ING müşterisi olmak için Turuncu Ekstra Hesap, E-Turuncu Hesap, kredi kartı ya da ihtiyaç kredisi başvurusu yapılarak anında banka hesabı oluşturulabilir. ING Mobile aracılığı ile şubeye gitmeden başvuru işlemleri kısa sürede tamamlanabilir. 

Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi! Emekli maaşı hesaplamak isteyenler için SGK’dan ilaç gibi hamle geldi!

ING İŞ ORTAĞI NASIL OLUNUR?

Bireysel müşteri hesabı kullanıcılarının faydadan yararlanabilmesi için sunulan faydaların her biri ING İş ortağı başvurusunda bulunacaklar içinde geçerliliği bulunuyor. Kazanç sağladığı sektör içerisinde müşterilere daha uygun ödeme koşulları sunmak isteyenlerin ING İş ortağı başvurusunda bulunması yeterli oluyor. ING'li olan ya da olmayan tüm müşteriler firmanıza gelerek alışveriş yaptığı anda 36 ay taksitten yararlanabilecek. Bunun için yapılması gereken tek şey ücretsiz bir şekilde ING Taksitle iş ortağı başvurusuna iletmektir.

ING İŞ ORTAĞI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

alisverislerde-36-ay-taksit-donemi-basladi-ihtiyaclari-karsilamak-kolaylasacak (2)

Firmasının ING'nin sunduğu Taksitle kampanyasından faydalanmasını isteyenler ücretsiz iş ortağı başvurusunu linkten gerçekleştirebilir. Başvuru sürecinde öncelikle randevu alınır. İş ortaklığı platformuna üye olunarak tüm süreçler kişi tarafından yönlendirilir. Firmaya özel 36 aya kadar farklı aralıklarla taksit imkanı sunulur. Bu süreçte ING Bank herhangi bir ek masraf ya da ücret talep etmiyor. Burada bulunan her birey randevu oluşturduktan sonra şube temsilcilerinin ziyaretini bekliyor. Ardından hesap açma aşamasına giriş geçiliyor. Son olarak bireysel müşterilere özel sunulmuş platforma giriş yapılarak ödeme noktaları ve süreci kişi tarafından yönetilebiliyor.

ING İLE 36 AY TAKSİTLE AVANTAJINDAN NASIL YARARLANILIR?

Evlenecekler ya da evini yenileyecekler için sunulan bu fırsat ev ve mobilya eşyaları, kozmetik ürünler, saat ve aksesuar ürünleri, elektronik ürünler, kadın-erkek, anne-çocuk bakım ürünleri kategorilerinden yapılacak alışverişlerde 36 aya varan taksit fırsatı sağlayacak. Bu kampanyadan yararlanmak isteyenlerin ING Mobil bankacılık uygulaması ile bireysel müşteri hesabı oluşturması yeterli oluyor. Kişiye özel ek kampanyalardan da rahatlıkla yararlanırken banka müşterisine özel mevduat oranları da değerlendirilebilir. Başvuru adımları:

  • ING Mobil uygulaması cep telefonuna indirilir. 
  • Uygulama üzerinden hesap başvurusu yapılır.
  • Başvuru işlemi tamamlayanlar kişiye özel tanımlanmış kullanıcı kodu ve şifreyi alır.
  • Sisteme giriş yaparak ING Bank’ın sunduğu özel tekliflerden faydalanmaya başlanabilir.