Otomobil alacaklara en uygun taşıt kredisi seçenekleri duyurulmaya başladı. Avantajlı faiz oranları ve uygun geri ödeme seçenekleriyle kullandırılacak kredi kapsamında rahat bir geri ödeme planı sunuluyor. 

Ülkemizde otomobil fiyatlarının son yılların en yüksek seviyelerine dayanmasının ardından cazip taşıt kredilerini araştıran birçok vatandaş düşük taksit oranları ile kredi kullanabilecekleri bankaları araştırmaya başladı. Alternatif Bank’tan en uygun oranlar duyuruldu. 

AYLIK DÜŞÜK TAKSİTLİ TAŞIT KREDİSİ FIRSATI!

Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat

Alternatif Bank bu kişilere en uygun taşıt kredisini veriyor! 2022’nin son günlerinde düşük taksitli taşıt kredisi! (2)

BDDK tarafından taşıt kredilerinde yapılan son düzenleme sonrasında kredi limitleri ve vadeleri artırılmıştı. Yılın son ayında ise araç sahibi olmak isteyenler için yeni fırsatlar sunulmaya başladı. 100.000 TL taşıt kredisi için aylık 3.957 TL taksit oranları ve yüzde 2,40 faiz oranlarıyla 48 ay vade seçenekleri sunuluyor. 

Aylık düşük taksit ödeyerek vatandaşların istediği aracı satın almaları desteklenecek. Bankaların avantajlı taşıt kredisi kampanyaları sayesinde vatandaşların rahat bir ödeme planıyla araba sahibi olması ve piyasaların da canlandırılması hedefleniyor. 

ALTERNATİF BANK TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

Alternatif Bank’ın avantajlı kredi kampanyaları devam ediyor. Otomobil sahibi olmak isteyenlere özel sunduğu taşıt kredisinde yüzde 2,34’ten başlayan faiz oranları ile kredi sağlayacak. 48 aya kadar vade seçeneklerinin de yer aldığı kredi de hızlı onay süreciyle işlem yapılabilir. Uygun ödeme koşulları, avantajlı vadeler ve cazip faiz oranlarından yararlanarak araç satın almak isteyen vatandaşlara en uygun oranlar sunulacak. 

UYGUN ÖDEME KOŞULLARYLA TAŞIT KREDİSİ

Bütçenize uygun ödeme koşullarıyla Alternatif Bank taşıt kredisinden yararlanabilirsiniz. 48 aya varan vade seçenekleriyle kullanacağınız kredide uzun vade avantaları sunuluyor. Kredi başvurusu ayrıca hızlı onay süreci sonunda ilgili kişilerin hesaplarına geçmektedir. Aylık düşük taksit oranları sayesinde 3 aydan 48 aya kadar vade seçenekleriyle gelir durumuna göre en uygun ödeme planından yararlanabilir ve hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz.