2023 yılına tam kadro ile girmek isteyen eğitim kurumlarından birisi olan Altınbaş Üniversitesi, eksik kadrolarını belirleyerek yeni bir personel alımı ilanı düzenledi. 2008 yılında kurulan ve kuruluşunda “Kemerburgaz Üniversitesi” ismi ile faaliyete geçen üniversite, 2017 yılından bu yana Altınbaş Üniversitesi olarak hizmetlerine devam ediyor. 

Yayınlamış olduğu personel alımı ilanında farklı branşlarda akademik personellere ihtiyaç duyduğunu belirten Altınbaş Üniversitesi, başvuru ekranlarının erişime açıldığını ve başvuru sürecinin 4 Ocak 2023 tarihine kadar devam edeceğini ifade etti. Üniversite yönetimi, alımların yapılacak olduğu branşlara ve alım sürecine ilişkin detayları paylaştı. 

Avrupa Vatandaşlığının Yolunu Açan Portekiz Golden Visa Nedir? Avrupa Vatandaşlığının Yolunu Açan Portekiz Golden Visa Nedir?

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL ALIMI İLANI ARALIK 2022

altinbas-universitesi-personel-alimi-ilanini-yayinladi-farkli-branslara-51-akademik-persone (2)

Yeni döneme tam kadro ile başlamak istediğini belirten kurumların arasına dahil olan Altınbaş Üniversitesi, eksik kadrolarını 20 Aralık 2022 tarihli Resmi Gazete aracılığı ile duyurdu. Farklı branşlara, farklı unvanlarda akademik personellerin dahil edileceğini ifade eden üniversite yönetimi, toplamda 51 yeni personelin alınacağını belirtti. Alımların yapılacak olduğu bölümler ise şu şekilde sıralandı:

  • Diş Hekimliği Fakültesi: 3 kişi
  • Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi: 2 kişi
  • Hukuk Fakültesi: 1 kişi
  • İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi: 5 kişi
  • İşletme Fakültesi: 2 kişi
  • Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi: 23 kişi
  • Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu: 4 kişi
  • Tıp Fakültesi: 6 kişi
  • Uygulamaları Bilimler Fakültesi: 5 kişi

ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ AKADEMİK PERSONEL ALIMI İLANI ARALIK 2022 BAŞVURU DETAYLARI

20 Aralık tarihli Resmi Gazete aracılığı ile ilana çıkan Altınbaş Üniversitesi, ilgili boş kadrolarından birinde istihdam edilmek isteyen adayların başvurularını, 4 Ocak 2023 tarihine kadar kabul etmeye devam edeceğini açıkladı. Başvuruların yalnızca posta yolu ile kabul edileceğini ifade eden Altınbaş Üniversitesi yönetimi, başvuru adresini şu şekilde açıkladı: Altınbaş Üniversitesi İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı (Mahmut Bey Mahallesi Dilmenler Caddesi Bağcılar/ İSTANBUL).