Ocak ayının başında senenin ilk zamları ile duyurulan sonrasında ise şubat ayının 24’ünde resmen başlayan Rusya- Ukrayna savaşı ile birlikte tarihi seviyelere ulaşan akaryakıt fiyatları, yeni dönemin en büyük problemlerinden birisi olarak değerlendirilmeye devam ediliyor. Şubat ayından bu yana yüksek oranlı zamlar ile duyurulan, ara ara indirimler yapılsa da halen tüketicilerin bütçelerini sarsan seviyelerden satışa sunulan akaryakıt ürünleri, özellikle birden fazla araca sahip olan işletme sahiplerinin bütçelerini resmen sıfırlama noktasına getirdi. 

Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor! Vakıfbank, 3+1 dubleks dair için 373 bin TL istiyor!

Son haftalarda her ne kadar indirim ile müjdelenseler de halen tüketicilerin rahatlık ile karşılayabilecekleri seviyelere çekilemeyen akaryakıt ürünleri, brent petrolün dalgalı grafiklerinin gölgesinde duyurulmaya devam ediliyor. Bu durum karşısında zor duruma düşen ancak yaptıkları işler sebebi ile mecburen araç kullanmak zorunda olan işletme sahipleri, sarsılan bütçelerine destek aramaya devam ediyorlar. 

Hem bireysel hem de ticari müşterileri için sene başından bu yana pek çok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştiren bankaların başında gelen Anadolubank, sene sonuna doğru yaklaşıldığı şu günlerde işletme sahiplerinin yüzlerini güldüren bir kampanyaya daha imza attı. Söz konusu kampanyanın akaryakıt ürünlerini kapsadığını belirten banka, ayrıntıları paylaştı. 

ANADOLUBANK’TAN TİCARİ MÜŞTERİLERİNE AKARYAKIT İNDİRİMİ!

anadolubanktan-isletme-sahiplerine-akaryakit-kampanyasi-31-aralika-kadar-yuzde-12-oraninda--1

Sektörün parlayan isimlerinden olan ve zorlu ekonomik şartların devam ettiği şu günlerde tüketicilerin bütçelerini rahatlatabilmek adına birçok kampanya geliştiren Anadolubank, yeni bir kampanyaya daha imza attığını duyurdu. Söz konusu kampanyasının Visa Ticari Kredi Kartı sahiplerini kapsadığını belirten banka, ayrıntıları paylaştı.

Anadolubank 31 Aralık tarihine kadar BP Taşıtmatik’te tanımladığı yüzde 2’lik akaryakıt indirimine ek olarak BP ile ilk kez taşıtmatik sözleşmesi imzalayanlara yüzde 10’luk bir indirimin daha tanımlanacağını bildirdi. Banka, söz konusu yüzde 10’luk indirimin araç sayısına bağlı olarak hesaplanacağını ve bin TL’yi aşamayacağını vurguladı. 

ANADOLUBANK AKARYAKIT KAMPANYASI BAŞVURUSU 

Anadolubank’ın ticari müşterileri için geliştirmiş olduğu akaryakıt kampanyasından yararlanılabilmesi çin BP’nin resmi internet sitesinde bulunan taşıtmatik sözleşmesinin imzalanması gerektiğini ifade etti.