Döviz kurlarında ve altın fiyatlarında gözlenen yükselen grafikler, her sektörde olduğu gibi akaryakıt sektöründe de yüksek oranlı zamların duyurulmasına sebep oldu. Ocak ayının başı itibari ile duyurulmuş olan akaryakıt zamları araç sahibi tüketicilerin bütçelerini sarsarken bir süredir gergin ilişkilere sahip olan Rusya ve Ukrayna ülkelerinin şubat ayının sonunda resmen bir savaşın içerisinde yer almaları, pompa fiyatlarını rekor seviyelere ulaştırdı. 

Akaryakıt sektöründe ve otomotiv sektörünü direkt olarak etkileyen diğer alanlarda gözlenen yüksek oranlı zamlar, hali hazırda geçim derdi içerisinde olan tüketicilerin bütçelerini iyice dara düşürdü. Bu kapsamda kendi araçlarını kullanmaktan imtina eden tüketiciler yolculukları için daha uygun fiyatlı çözümler ararlarken şaşırtan kampanya haberi AnadoluJet’ten geldi.

Uçuş firmaları arasında sağlam bir yere sahip olan AnadoluJet, uçak biletleri kategorisi altında düzenlemiş olduğu avantajlı kampanyaların ardından tüketiciler için yeni bir kampanya daha geliştirdiğini duyurdu. Yeni kampanyasında Enterprise ile anlaşmaya vardığını ifade eden AnadoluJet, ayrıntıları tüketiciler ile paylaştı.

ANADOLUJET’TEN ŞAŞIRTAN OTO KİRALAMA KAMPANYASI!

anadolujet-yolculari-karada-da-keyif-surecek-enterprisedan-uygun-fiyatli-oto-kiralama-hizme (2)

Sektörün önde gelen uçuş firmalarından olan AnadoluJet, artan uçak bileti fiyatlarına karşı tüketicilere destek olmak amacı ile çok çeşitli kampanyalar geliştirirken bu kez de tüketicileri şaşkına çeviren yeni bir iş birliğine imza attığını duyurdu. Enterprise firması ile yapmış olduğu iş birliğini duyuran firma, AnadoluJet yolcularının avantajlı fiyatlar ile oto kiralayabileceklerini bildirdi.

Beş kişinin hayatını kaybettiği Titan denizaltıyla yolculuktan son anda vazgeçenler anlattı Beş kişinin hayatını kaybettiği Titan denizaltıyla yolculuktan son anda vazgeçenler anlattı

AnadoluJet- Enterprise iş birliğinde düzenlenmiş olan yeni kampanyaya göre 30 Kasım tarihine kadar firmadan online olarak araç kiralayacak olan tüketicilere, avantajlı fiyat tekliflerinin sunulacağı bilgisi kaydedildi. 

ANADOLUJET OTO KİRALAMA KAMPANYASININ AYRINTILARI

AnadoluJet- Enterprise iş birliğinde düzenlenmiş olan yeni kampanyanın detayları şu şekilde sıralandı:

  • Ford Courier Dizel: 399 TL (günlük)
  • Skoda Kamiq Otomatik: 599 TL (günlük)
  • Kampanyanın geçerli olduğu bölgeler: Trabzon, Samsun, Rize, Ordu, Manisa, Malatya, Manisa, Kuşadası, Konya, Kocaeli, Elazığ, Denizli, Dalaman, Çorlu, Çanakkale, Bodrum, Antalya, İzmir, Ankara, İstanbul.