Pandemi dönemi sonrasında dünyada baş gösteren enerji krizi ve Türkiye’de artan enflasyon ile döviz kurunda yaşanan sert dalgalanmalar nedeniyle uçak bileti fiyatları da bir hayli yükseldi. Bu kapsamda yurt içi uçuşlarda vatandaşların daha uygun seçeneklerle seyahat etmeleri için AnadoluJet yeni bir kampanya başlattı. 

Aile Boyu Keşif Yolculuğu kampanyası ile tatilin keyfini aileleri ile çıkarmak isteyenlere özel yurt içi seyahatleri için yüzde 20’ye varan avantajlı indirim fırsatları sunulacak. İlgili tarihlerde biletlerini alan kişiler en uygun indirim fırsatları ile uçak seyahatleri gerçekleştirebilecekler. 

İNDİRİMLİ UÇAK BİLETİ KAMPANYASI 

Tüm yurt içi uçuşlarda geçerli olmak üzere AnadoluJet’in avantajlı indirim kampanyası duyuruldu. AnadoluJet’in yüzde 20 aile kampanyası kapsamında tatilini avantajlı fiyatlarla hemen planlamak isteyenlere cazip seçenekler sunulmaya devam ediyor. Türkiye’nin birçok farklı şehrini en uygun uçak biletleri ile kolayca seyahat etmeye hemen başlayabilirsiniz. 

1 Kasım 2022 – 13 Nisan 2023 tarihleri arasındaki uçuşlara biletleme yapılması şartıyla indirimli oranlarla vatandaşların yurt içi seyahatleri için en uygun seçeneklerden yararlanmaları mümkündür. 

İNDİRİMLİ UÇAK BİLET NASIL ALINIR?

anadolujet-yurt-ici-ucuslarda-yeni-kampanyasini-duyurdu-yuzde-20-indirimle-daha-uyguna-ucak (2)

AnadoluJet’in indirimli uçak biletiyle yurt içinde birçok noktayı ziyaret edebilirsiniz. Yüzde 20 indirimden yararlanmak için 15 Ekim 2022 – 11 Nisan 20203 biletme tarihleri ve 1 Kasım 2022 – 13 Nisan 2023 uçuş tarihleri arasında işlem gerçekleştirilmesi gerekecektir. 

Standart, ExtraJet, KonforJet paketlerinde (P, U, W, F, V promosyon sınıfları hariç) seçimlerin yapılmasının ardından, yolcu bilgileri ekranında en az 3 aynı soyada sahip aile bireyleri ile akışa devam edildiğinde otomatik olarak indirim yansıyacaktır. 

Evden çalışma, erken yaşta varis vakalarını artırıyor Evden çalışma, erken yaşta varis vakalarını artırıyor

AnadoluJet YÜZDE 20 İNDİRİM FIRSATI!

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti hariç olmak üzere yurt içi direkt ve aktarmalı uçuşları kapsayan kampanya ile aynı anda rezervasyon kaydında aynı soyada sahip en az 3, en çok 9 kişinin bulunması gerekmektedir. İlgili tarihlerde işlem yapan kişiler yüzde 20 indirimlerden yararlanabilecek.