Yükselen enflasyondan etkilenen hizmet alanlarından birisi olan havayolu sektörü, son dönemlerde tüketicileri oldukça zor durumda bırakmaya devam ediyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı bilet fiyatlarına yansıyan yüksek oranlı zamlar sene boyunca tatil ve diğer sebeplerden ötürü seyahat edilmesinin önünde büyük bir engel oluştururken mecburen seyahat etmek durumunda kalan vatandaşları da ciddi bir borcun altına girmek durumunda bıraktı. 

Üniversitelerde hibrit eğitim modeli nedir? Üniversitelerde hibrit eğitim modeli nedir?

Sene başından bu yana fahiş rakamlardan satışa sunulan uçak biletleri sebebi ile 2023 yılı seyahat planları için erken rezervasyon fırsatlarını kovalayan tüketiciler artık umutlarını yitirmişlerken beklenen indirim kampanyası haberi AnadoluJet’ten geldi. Havayolu firması, dün duyurmuş olduğu indirimli uçak bileti kampanyası için bugün son gün olduğunu ifade etti. 

ANADOLJET’TEN TEK FİYAT KAMPANYASI!

anadolujetten-bir-gunluk-indirim-kampanyasi-yurt-ici-ucak-biletleri-sabit-fiyattan-satista

Havayolu sektörünün önde gelen isimlerinden birisi olan ve geniş hizmet yelpazesi sayesinde sene içerisinde binlerce kişi tarafından tercih edilen AnadoluJet, yükselen uçak bileti fiyatlarından ötürü yaka silken tüketicilere müjdeli haberi verdi. Firma, 13 Aralık 2022 tarihinde duyurmuş olduğu indirimli uçak bileti kampanyası için bugün son gün olduğunu ifade etti. 

AnadoluJEt, resmi internet sitesi üzerinden paylaşmış olduğu duyuruda, 26 Nisan- 14 Haziran 2023 tarihleri arasında yapılacak olan yurt içi seyahatleri için bugün bilet satın alan tüm tüketicilere, tercih ettikleri sınıfa bağlı olarak sabit fiyat ayrıcalığının tanınacağını ifade etti. Firma, sınıflara göre belirlemiş olduğu yurt içi uçak bileti fiyatlarını şu şekilde açıkladı:

  • KonforJet Paket: 519 TL’den başlayan fiyatlar ile 
  • ExtraJet Paket: 499 TL’den başlayan fiyatlar ile
  • Standart paket: 399 TL’den başlayan fiyatlar ile

ANADOLUJET İNDİRİMLİ UÇAK BİLETİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

AnadoluJet tarafından düzenlenmiş olan tek yön indirimli uçak bileti indirimi kampanyası, 2023 seyahatlerini erken rezervasyon fırsatlarından yararlanarak planlamak isteyen tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı. Firma, ilgili bilet kampanyasından yararlanabilmek için biletleme işlemlerinin mobil uygulama üzerinden yapılması gerektiğini ifade etti.