Ulaşım sektöründe yaşanan gelişmeler, pek çok yere hızla gidebilmeyi de beraberinde getirdi. Yüksek hızlı trenlerden uçaklara kadar pek çok ulaşım aracı vakit kaybını ortadan kaldırarak, kavuşmaları öne çekti. Bu bağlamda hizmet veren hava yolu şirketleri, pandeminin olumsuz etkilerinden en çok darbe alan kuruluşlar oldu. Pandeminin ardından hızla artan uçak bilet fiyatları, yeniden otobüse ve trene talebi artırırken; azalan yolcuğu geri kazanmak isteyen hava yolu şirketleri harekete geçti.

Artan uçak bileti fiyatlarına karşı müşterilerinin cebini korumak için çeşitli kampanyalar düzenleyen şirketlerden biri olan AnadoluJet, ekim ayı itibariyle yeni bir kampanyanın startını verdi. Uçuşları indirimli bir şekilde gerçekleştirmeye olanak tanıyan AnadoluJet, sadece tek kişiye değil; aile boyu uçuşlar için de indirim sunmaya başladı. Bu kapsamda, aile boyu uçak bileti indirimi kampanyasını 15 Ekim 2022 tarihi itibariyle başlatan AnadoluJet, kampanyasının detaylarını kamuyu ile paylaştı. 

ANADOLUJET, YURTİÇİ UÇUŞLARDA FİYATLARI İNDİRDİ 

anadolujetten-bugun-indirim-hamlesi-geldi-ucak-bileti-fiyatlari-hemen-dustu-hem-de-tum-aile-uy (2)-1

Türkiye’nin ünlü havayolu şirketlerinden biri olan AnadoluJet, yeni kampanyası kapsamında uçak biletlerinde indirim gerçekleştireceğini duyurdu. AnadoluJet’ten yapılan açıklamaya göre, 15 Ekim 2022 tarihi itibariyle bilet fiyatlarında geçerli olacak yüzde 20 indirimli aile kampanyası başladı. Türkiye içerisinde yapılacak olan tüm yurtiçi uçuşlarında geçerli olacak olan bu indirim kampanyasının son tarihini de açıklayan AnadoluJet, kampanyanın 11 Nisan 2023 tarihine kadar geçerli olacağını duyurdu. Kampanyasının detaylarını açıklayan AnadoluJet, 1 Kasım 2022 tarihi ile 13 Nisan 2023 tarihleri arasındaki uçuşlara biletleme yapılması şartıyla ‘Standart, ExtraJet, KonforJet’ paketlerinde (P, U, W, F, V promosyon sınıfları hariç) seçim yapıldıktan sonra yolcu bilgileri ekranında en az 3 aynı soyada sahip aile bireyi ile akışa devam edildiğinde yüzde 20 indirimin otomatik olarak bilet fiyatlarına yansıyacağını duyurdu. 

ANADOLUJET, KAMPANYASINA KUZEY KIBRIS UÇUŞLARINI DAHİL ETMEDİ

112 bin 500 TL’ye İstanbul Büyükçekmece’den ev almak sadece bu yöntem ile mümkün! 112 bin 500 TL’ye İstanbul Büyükçekmece’den ev almak sadece bu yöntem ile mümkün!

Yeni indirim kampanyası kapsamında tüm detayları müşterileri ile paylaşan AnadoluJet, kampanya kapsamında alınacak olan biletlerin Kuzey Kıbrıs uçuşlarını kapsamayacağını belirtti. İndirimli tutarın vergiler ve harçlar hariç ücret üzerinden yüzde 20 indirim sunulacağını belirten AnadoluJet, kampanyanın aynı soyada sahip en az 3, en fazla 9 kişi bulunması halinde geçerli olacağının altını çizdi. Çift soyada sahip yolcuların rezervasyon esnasında soyadı kısmına beraber seyahat edeceği ailesine ait soyadını girmek sureti aile indirimi kampanyasından yararlanabileceğini belirten AnadoluJet, kampanyadan faydalanabilmek için biletleme tarihi ve uçuş tarihi arasında en az 2 gün olması gerekliliğini şart koştu. Kampanyasına bebek yolcuları da dahil eden AnadoluJet, aynı zamanda kampanyanın tüm satış kanallarından geçerli olacağını duyurdu.