Duyanları dehşete düşüren olayın adresi Antalya. 37 yaşındaki  bir şahıs annesi ile tartıştı. Bir süre sonra kavgaya dönüşen tartışmanın neticesinde cani evlat annesini boğanızı keserek katletti. Evden gelen sesleri duyan vatandaşlar kaçmaya çalışan adamı yakaladı ve olay yerine çağırılan polise teslim etti.

Muratpaşa'da bulunan bir apartmanda korkunç bir olay yaşandı. Y. E. T isimli 37  yaşındaki adam annesi ile çarşıya çıktıktan sonra birlikte eve döndü. 61 yaşındaki anne Z. T. ile oğlu arasında eve geldikten sonra bir tartışma başladı. Neden tartıştıkları henüz bilinmeyen ikilinin sözlü kavgası bir süre sonra saldırıya dönüştü. 

Talihsiz kadın meyve yediği sırada, yediği meyveleri soyduğu bıçağı elinden kapan cani evlat, annesine saldırmaya başladı. Çıkan arbedede bıçak talihsiz kadının boğazına saplandı. O sırada evden gelen yüksek sesleri ve bağırışları duyan çevredeki vatandaşlar yardım için eve koştu. Kapı açıldığında, yardıma koşan vatandaşlar korkunç bir manzara ile karşılaştı. 37 yaşınaki Y. E. T. isimli vatandaşın her tarafı kanlar içindeydi. Kaçmaya çalışan cani evlat, yardıma gelen vatandaşlar tarafından yakalandı. 

Z. T. isimli talihsiz kadını kanlar içinde yatarken gören vatandaşlar, derhal 112 acil çağrı merkezini arayarak yardım istedi. İhbarı alan polis ve sağlık ekipleri derhal olay yerine intikal etti. Sağlık ekipleri yaşlı kadının ilk müdahalesini olay yerinde gerçekleştirdi. Ancak ilk kontrollere göre yaşlı kadın oğlunun saldırısı sonucunda olay yerinde yaşamını yitirmiti. 

Öz evladı tarafından canından edilen Z. T. isimli talihsiz kadının cansız bedeni otopsi yapılmak üzere adli tıp morguna kaldırıldı. Bu sırada olayı haber alan baba eve geldi. Eşinin oğlu tarafından boğazı kesilerek öldürüldüğünü duyan yaşlı adam da fenalaştı. Olayı kaldıramayan yaşlı adama çevredeki vatandaşlar yardım etti.

Sağlık Bakanlığı Zimmet Sorgulama ne demektir nasıl yapılır? Sağlık Bakanlığı Zimmet Sorgulama ne demektir nasıl yapılır?

Polis ekipleri cani evladı gözaltına alarak ifadesini almak üzere emniyete götürdü. Ayrıca olay yeri inceleme ekipleri olayın aydınlatılması için cinayete sahne olan evde delil aradı. Polis ekipleri o an yardım için sesleri duyarak kapıya gelen vatandaşların da ifadesine başvurdu. Olayın nasıl geliştiğine dair geniş çaplı bir soruşturma başlatıldı.