Geçtiğimiz senenin son çeyreğinde ekonomi piyasalarında gözlenen ani dalgalanmalar, gündelik hayatın tüm ekonomik dengesini alt üst etti. Kısa süre içerisinde hem ürünlere hem de diğer hizmet başlıklarına yüksek oranlarda zamların yansıması, özellikle araç sahibi olan tüketicilerin ek masraflar ile karşı karşıya kalmalarına sebep oldu. Yeni yıla girilmesi ile birlikte artan kasko, bakım ve sigorta masrafları, hali hazırda bütçeleri sarsılmış olan tüketicileri, oldukça zor bir durumda bıraktı.

O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı! O banka gemileri yaktı, 100 bin TL’lik nakit desteği için düğmeye bastı!

Sene sonuna doğru yaklaşıldığı şu günlerde gözler ocak ayı zamlarına çevrilmeye başlarken geçtiğimiz günlerde gündeme gelen haberlere göre yeni dönemde kasko fiyatlarına da oldukça yüksek oranlarda zamların yansıyacak olduğuna dikkat çekti. Bu durum araç sahibi tüketicileri oldukça endişelendirirken QNB Finansbank’tan bir destek haberi geldi. Sektörün önemli isimlerinden olan QNB Finansbank, sene sonuna doğru kasko satın alan tüm müşterilerine, TL hediyesi vereceğini bildirdi. 

QNB FİNANSBANK’TAN KASKO KAMPANYASI!

arac-sahibi-qnb-finansbank-musterilerinin-dikkatine-kasko-satin-alana-500-tl-hediye-edilece (2)

Yeni yıla girildiği ilk andan bu yana giderek ağırlaşan ekonomik şartlara karşı tüketicilerin yanlarında yer aldığını gösteren QNB Finansbank, düzenlediği avantajlı kampanyalar ile hem mevcut müşterilerinin hem de yeni müşterilerinin bütçelerini ferahlattı. Bu kapsamda yeni ayda da güncel kampanyalar geliştirmeye devam eden banka, bu kez araç sahibi müşterilerine seslendi. 

31 Aralık tarihine kadar başvuru ekranları açık kalacak olan yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaşan QNB Finansbank, mobil uygulaması üzerinden kasko satın alacak olan tüm tüketicilere 500 TL değerinde Hepsiburada çeki hediye edileceğini belirtti. 

QNB FİNANSBANK KASKO KAMPANYASI BAŞVURUSU 

QNB Finansbank mobil uygulaması üzerinden kasko satın alacak olan müşterilere verecek olduğu Hepsiburada hediye çekinden faydalanılabilmesi için başvuru sürecine ilişkin ayrıntıları paylaştı. Banka, mobil uygulamadan kasko satın alma işleminin tamamlanmasının ardından bir hafta içerisinde hediye çekinin tanımlanacağını ve ilgili çeke mobil uygulamanın “kampanyalar” ekranından erişim sağlanabileceğini ifade etti.