Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor

2021 yılının sonunda yükselişe geçen döviz kurları ve altın fiyatları, gündelik hayat akışı içerisinde tüketicilerin beğenilerine sunulan birçok hizmete ve hizmet ürününe yüksek oranlarda zamların yansıtılmasına sebep oldu. Ocak ayının başında duyurulmuş olan yeni zamlardan nasibini alan sektörlerin başında ise akaryakıt sektörü geldi. 

2022 yılına girilmiş olduğu an itibari ile araç sahibi tüketicilere duyurulmuş olan akaryakıt zamları, hali hazırda diğer sektörlerden gelen zam haberleri karşısında çöküşe geçmiş olan tüketici bütçelerinin üzerinde deprem etkisi yarattı. Ek olarak 24 Şubat tarihinde resmen başlamış olan Rusya- Ukrayna savaşı ile birlikte değerlenen brent petrolün varil fiyatı, zamlı akaryakıt fiyatlarına yeni zamların yansıtılmasına sebep oldu. Ekim ayını sonlandırdığımı yeni günde de etkisini hissettiren akaryakıt zamları, tüketicileri oldukça zor bir durumun içerisine doğru sürükledi. 

Geçim dertleri devam ederken bir de mecburen harcama yapmak oldukları akaryakıt sektöründen gelen yüksek fiyatlar ile karşı karşıya kalan tüketicilere, Vakıfbank’tan yeni destek haberi geldi. Mevcut akaryakıt kampanyası için “son gün” çağrısına bulunan kamu bankası, ayrıntıları paylaştı.

VAKIFBANK AKARYAKIT KAMPANYASI İÇİN SON GÜN!

arac-sahipleri-dikkat-kamu-bankasi-akaryakit-harcamalariniza-50-tl-hediye-edecek-son-basvur (2)-1

Kamu bankalarımızdan olan ve sene başından bu yana birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalar geliştirerek tüketicilerin bütçelerine destek verme gayretini hissettiren Vakıfbank, ay başında geliştirmiş olduğu akaryakıt kampanyası için son gün çağrısında bulundu. Banka, akaryakıt sektöründe bugün içerisinde tek seferde yapılacak olan bin TL’lik harcamaya 50 TL tutarında indirim tanımlaması yapacağını ifade etti. Ayrıca banka 50 TL’lik indirim hakkının 8 Kasım tarihinde hesaplara yansıtılacağını da belirterek vatandaşları bilgilendirdi. 

VAKIFBANK AKARYAKIT KAMPANYASI BAŞVURUSU 

Vakıfbank tarafından geliştirilmiş olan 50 TL indirim hakkı kazanımlı akaryakıt kampanyasına, bankanın mobil uygulamasında yer alan “kampanyalar” kısmından onay verilebilmektedir. Kamu bankası, akaryakıt kampanyasından yalnızca bireysel statülü müşterilerinin yararlanabileceklerini bildirmiştir.