Petrol fiyatlarında yaşanan değişiklik akaryakıt alımını da doğrudan etkiliyor. Özellikle araç sahipleri benzin, motorin ve LPG alımında fiyatların yükselişi ile zararı uğruyor. Piyasalarda yaşanan bu orantısız fiyat dalgalanmasının önüne geçebilmek için bankalar elini taşın altına koyuyor.

Bankaların belirli dönemlerde müşterilerine özel sunduğu kampanyalar nakit kazanım sağlamayı destekliyor. Bu kampanyalara bir yenisini de Halkbank ekliyor. Paraf Kart ile yapılacak Petrol Ofisi akaryakıt alışverişlerinde 75 TL ParafPara kazanma şansını sunuyor. 31 Aralık tarihine kadar geçerli olan kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 16 Kasım tarihinden sonra kampanya katılım sağlaması ve alışveriş tutarını gerçekleştirmesi gerekiyor.

PO AKARYAKIT ALIMINDA 75 TL PARAFPARA KAZAN KAMPANYASI NEDİR? 

A101 indirimleri başlattı! Listeye bakmadan çıkmayın A101 indirimleri başlattı! Listeye bakmadan çıkmayın

arac-sahiplerine-buyuk-indirim-mujdesi-akaryakit-aliminda-mobil-odeme-yapan-75-tl-indirim-k

Petrol Ofisi ve Halkbank'ın ortaklaşa gerçekleştirdiği kampanya kapsamından tüm araç sahipleri faydalanabilecek. Kampanya devam ederken yıl sonuna kadar geçerli olacak bu fırsat 250 TL ve üzeri 4.akaryakıt alımında geçerli olacak.

Farklı günlerde tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri Petrol Ofisi akaryakıt alımlarında 4.akaryakıt alışverişi 75 TL ParafPara kazandırıyor. Kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin öncelikle uygulama üzerinden ya da sms yoluyla başvuruda bulunması gerekiyor. Başvuru süreci tamamlandıktan sonra akaryakıt alımının sağlanması gereklidir.

PO AKARYAKIT ALIMINDA 75 TL PARAFPARA KAZAN KAMPANYASINA NASIL BAŞVURULUR?

Yıl sonuna kadar devam eden kampanya döneminden faydalanmak mümkün oluyor. Katılım sağlamak isteyenlerin Paraf Mobil uygulaması içerisinde yer alan kampanyaya “Hemen Katıl” butonuna basarak başvuruda bulunması yeterli oluyor. Sms yolu ile kampanyaya katılım sağlamak isteyenlerin ise cep telefonunun mesaj kısmına PO yazarak 3404'e kısa mesaj olarak göndermesi yeterli oluyor.

PO AKARYAKIT ALIMINDA 75 TL PARAFPARA KAZAN KAMPANYASINA KATILIM ŞARTLARI NELERDİR?

Kampanya katılım sağlandıktan sonraki gün kazanılan tutar hesaba yükleniyor. 31 Ocak 2023 tarihine kadar Petrol Ofisi istasyonlarından yakıt harcaması yapılırken indirimden yararlanılabilir. Kampanya dönemi devam ederken her müşteri en fazla 75 TL ParafPara kazanabilir.

Kazanılan tutar Paraf Mobil uygulaması içerisinden takip edilebilir. Kampanyaya katılım sağlandıktan sonra Paraf POS’u aracılığı ile akaryakıt alınması sağlanmalıdır. Konu üzerine detaylı bilgi www.paraf.com.tr adresi üzerinden incelenebilir.

PO AKARYAKIT ALIMINDA 75 TL KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Petrol Ofisinin Paraf Kart kullanıcılarına özel sunduğu kampanya mobil ödeme yolu ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Öde-geç adımı kullanılarak yapılacak alışverişlerde kabul edilmiyor. Kazanılan fakat kullanılmayan tüm ParafParalar 1 Şubat tarihinde hesaptan geri alınır. Kampanyaya sms ile katılanlar kullanılan tarife fark etmeksizin ücret ödemiyor.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin 18 yaşından büyük olması gerekir. İptal ve iade işlemleri durumunda kampanya dahilinde sunulan tekliften yararlanılamaz. Kazanılan puanlar farklı bir karta transfer edilemez. Kayıp ya da çalıntı işleminden dolayı kart kapatıldığında aynı gün kampanya kaydı iptal olur.