Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı! Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı!

1997 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilmesinin ardından popüler olmaya başlayan Çağla Şıkel, modellik ve mankenliğin ardından önce oyunculuk, sonra da sunuculuk yapmaya başlamıştı. Şimdilerde sunuculuk yapmaya devam eden Çağla Şıkel’in özel hayatına dair dedikodular aldı başını gitti. Her gün başka bir isim ile konuşulmaya başlanmış olan Çağla Şıkel’den tüm iddialara yanıt geldi.

2008 yılında şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ ile evlenen Çağla Şıkel, bu evliliğinden Kuzey ve Uzay adında iki erkek çocuğuna sahip olmuştu. 2015 yılında anlaşmalı olarak yollarını ayıran Çağla Şıkel ile Emre Altuğ, ayrıldıktan sonra kimse ile görüntülenmedi. Bu nedenle özel hayatları merak edilen ikili hakkında pek çok dedikodu çıkmaya başladı. Çıkan bu dedikoduların eski aşıkların arasını açtığı iddialarına yanıt da Çağla Şıkel’den geldi.

EMRE ALTUĞ İLE İLGİLİ İDDİALARI YALANLADI

aralari-bozuldu-deniyordu-cagla-sikelden-emre-altug-aciklamasi (2)

Geçtiğimiz günlerde Emre Altuğ’un Çağla Şıkel ile ilgili sorulara sert tepki vermesinden yola çıkarak ikili arasındaki dostluğun bozulduğunu iddia eden Söylemezsem Olmaz isimli magazin programının iddialarına yanıt Çağla Şıkel’den geldi. Aralarında bir sorun olmadığını bildiren Çağla Şıkel, “Emre ile hiçbir sıkıntımız yok, aşırı iyi anlaşıyoruz. 'Maşallah' deyin. Hayatımda her şey yolunda” şeklinde konuştu. Sömestr tatilinde yapacaklarından da bahseden Çağla Şıkel, çocuklarıyla yaptıkları planları şu şekilde anlattı:

“Biz kalabalığa kalmadan çocuklarla tatile gittik. Erzurum’a gittik, inşallah önümüzdeki hafta da Kayseri’ye gideceğiz. Çocuklar kayak seviyor, yapacak bir şey yok. Onların gönlü olsun diye geziyoruz.”

AŞK HAYATINDAKİ DEDİKODULARA SON NOKTAYI KOYDU

Bir süredir aşk hayatına ilişkin pek çok dedikoduya maruz kalan Çağla Şıkel, en son şarkıcı Edis Görgülü ile anılmıştı. Bu iddiaları geçtiğimiz haftalarda yalanlayan Çağla Şıkel’e, “Ne zaman yanınızda birisini göreceğiz?” sorusu soruldu. “Gördüğünüz zaman görmüş olursunuz” diyen tescilli güzel, özel hayatını gizli kapaklı yaşadığını iddia edenlere de yanıt verdi.

Hayatında özel biri olmadığının altını çizen Çağla Şıkel, “Birliktelik yaşadığım zaman saklamam. Neden ‘Beraberim’ demeyeyim ki? Ben insanlarla tanışıyorum ama şu an için öyle biri yok. Öyle bir şey yok. Asla saklanmam” diyerek aşk dedikodularına son noktayı koymuş oldu.