2021 yılının son günlerinden bu yana gündemin en önemli konu başlıklarından birisi olan yüksek enflasyon, bütçeleri sarsılmış olan tüketicilere zor günler yaşatmaya devam ediyor. Enflasyon artışından etkilenerek hizmet başlıklarına ve hizmet ürünlerine yeni zamların eklenmesi sebebi ile aylık kazançları ile ay sonunu getiremeyen vatandaşlar, senenin son günlerinde bütçelerini toparlayabilmek ve yeni yıla daha makul bir bütçe ile giriş yapabilmek adına bankaların ihtiyaç kredisi ürünlerini yakın takibe aldı. 

Sene sonuna doğru yaklaşıldığı şu günlerde müşteri sayılarını arttırma hedefleri devam eden bankalar, aralık ayının son kampanyalarını duyurmaya başladı. Bu kapsamda tüketicilerin en büyük ihtiyaçları arasında bulunan nakit desteği için araya giren ON Bank, kasım ayı içerisinde duyurmuş olduğu Dijital Kredi kampanyasının bu ay da devam edeceğini ifade etti. Dijital banka, yeniden düzenlemiş olduğu Dijital Kredi kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı. 

ON DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

aralik-ayinin-son-nakit-kampanyasi-burgan-bankta-faizler-yuzde-099a-dustu

Her hizmetin dijital ortama taşındığı yeni dönemde şubesiz bir banka olarak hizmet vermeye devam eden ve bu niteliği sayesinde de diğer bankalara göre daha düşük seviyelerde olan masraflarından elde etmiş olduğu karı tüketiciler ile paylaşmak isteyen ON Bank, Dijital Kredi ürününün içeriğini düzenlediğini duyurdu. 

Kasım ayında başlatmış olduğu ihtiyaç kredisi kampanyasının yılın son ayında da devam ettiğini belirten ON Bank, 36 ay azami vade ile yararlanılabilecek olan Dijital Kredi ürününde başlangıç faizini yüzde 0,99’a çektiğini bildirdi. 

ON DİJİTAL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOLARI

LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

Burgan Bank’ın şubesiz bankacılık kolu olan ON Bank, yüzde 0,99 başlangıç faizli yeni Dijital Kredi ürünün örnek hesaplama tablolarını yayınladı. 
Birinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 0,99 
  • Vade sayısı: 6 ay
  • Taksit tutarı: 1.739,59 TL

İkinci hesaplama tablosu:

  • Kredi tutarı: 10 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 1,59
  • Vade sayısı: 36 ay
  • Taksit tutarı: 391,54 TL