Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı! Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı!

Basın ve yayın fakültesinden mezun olduktan sonra kamera arkasında çalışmaya başlayan sonrasında ise başarısı ve güzelliği sayesinde öne çıkarak ekran önüne transfer olan ünlü Gazeteci Müge Anlı, uzun bir süre boyunca usta Gazeteci Şenay Düdek ile bir magazin programı sundu. Magazin sunuculuğu döneminde dikkatleri üzerine çek Anlı, bir süre sonra koltuğunu ünlü Şarkıcı Cenk Eren’e bırakarak Düdek ile yollarını ayırdı ve farklı bir kanalda Pakize Suda ile yine magazin yorumcusu olarak izleyicinin karşısına çıktı.

Kariyerine magazin departmanında başlayan ve uzun süre boyunca da o departmanda görev alan Müge Anlı, 2008 yılında keskin bir karar vererek ATV yönetimi ile anlaştı ve “Müge Anlı ile Tatlı Sert” isimli gündüz kuşağı programını yönetmeye başladı. Fail- i meçhul olaylar, kayıplar, kavgalar ve daha pek çok olayın işlendiği programda daha başarılı olabilmek adına yüksek lisansını hukuk alanında yapan ve bu hareketi ile de gençlere örnek olan Müge Anlı, tam 14 yıldır ekranların en güvenilir ve en çalışkan isimleri arasında gösterilmeye devam ediliyor. 

Bu zamana kadar yüzlerce olayın aydınlatılmasına vesile olan Müge Anlı, dün belki de kariyer hayatında ilk kez izleyicisini bekletmek durumunda kaldı. Normal şartlarda hafta içi her gün saat tam 10:00’da izleyicisinin karşısına çıkan Anlı, dün yayına geç çıktı. İzleyicileri endişelendiren bu durum kısa bir sonra açığa çıkarken Anlı’nın akşam saatlerinde Instagram hesabından yayınladığı paylaşım, çok konuşuldu. 

DUDAĞINA DİKİŞ ATTIRDI!

Dün sabah yayına geç çıkan Müge Anlı, köpeği ile oynarken ufak bir kaza yaşandığını ve köpeğinin dişinin dudağına isabet ettiğini belirtti. Kulise gelip hazırlandığını ancak kanın durmadığını fark etmesinin ardından dikiş attırmak zorunda kaldığını belirten Anlı, yayına bu sebep ile geç çıktığını belirterek izleyicilerden özür diledi. 

CESUR POZ!

arastirmaci-gazeteci-muge-anlinin-cesur-paylasimi-dikkat-cekti-o-benim-canim-dedi-sifir-mak

Akşam saatlerinde Instagram hesabından köpeği Lokum ile çekilmiş olan bir fotoğrafını paylaşan Anlı, fotoğrafa “o benim canım” notunu düştü. Anlı’nın makyajsız hali ise oldukça beğenildi.