VakıfBank'ın ilk kez banka müşterisi olacaklara özel sunduğu birikim hesabı ile gündüz ve gece kazanmaya devam ediliyor. İhtiyaç olduğu anda vade kaybı yaşanmadan istenen tutar hesaptan geri istenebiliyor. Para yatırma ve para çekme işlemleri için herhangi bir ücret talep edilmiyor. İnternet Bankacılığı üzerinden ya da Vakıfbank Mobil uygulamasını kullanarak kısa sürede bu fırsattan faydalanmaya başlanabiliyor.

VAKIFBANK ARI HESABI NEDİR?

VakıfBank'ın 5.000 TL ile 1 milyon TL arasında birikim hesabı bulunanlara özel sunduğu %24 faiz oranı kazancı katlamayı sağlıyor. İlk kez banka müşterisi olup Birikim Hesabı açanlara EFT ve Havale işlemleri ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Arı Hesabı kullanıcıları gece faizinden faydalanabiliyor. Vadeli mevduat özelliği bulunan TL, Euro ya da Dolar hesabı açan yatırımcılar için bu fırsat sunuluyor.

VAKIFBANK ARI HESABI NASIL AÇILIR?

ari-hesabi-ile-birikimler-katlanarak-degerleniyor-tanismaya-ozel-yuksek-faizle-60-gunluk-fi (2)

VakıfBank'ın kampanyalı dönemi devam ederken 60 gün boyunca %24 tanışma faiz oranı üzerinden işletmeye başlanıyor. Hesapta bulunan para Vakıfbank Mobil uygulama üzerinden takip edilebiliyor. Vade başı aynı gün saat 17.00'dan sonra açılmış hesap ise bir sonraki iş günü dikkate alınıyor. Minimum hesap açılışı tutarı 5.000 TL'den başlıyor. Dolar için 1000 USD, Euro için 1000 EUR'dur. 

Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi! Zam geldi, Bakan Yanık SED ödemesi alanlara seslendi!

VAKIFBANK ARI HESABI ŞARTLARI NELERDİR?

Vakıfbank Arı hesabı kullanıcıları 5000 TL alt limitli birikimi 60 gün boyunca %24 tanışma faiz oranı ile hesapta tutmaya başlıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin 31 Ağustos 2021 tarihinden sonra Arı hesabı açtırmış olması gerekiyor. Bu tarihten önce açılacak hesaplarda sunulan kampanya uygulanamıyor. Vakıfbank üzerinden oluşturulan Arı hesabı üzerinde uygulanmaya başlanacak faiz oranı gün sonu bakiyesi üzerinden her gün için tek tek hesaplanır. Ertesi günün sabahında kazanılan tutar hesabın bakiyesi üzerine yansıtılır. Ortak hesap açmalarda kampanyadan yararlanamaz. Her müşteri Euro, TL ya da dolar döviz cinsinin her birinden en fazla 1 adet açık hesap bulundurabilir.