Aslında hukuk fakültesi mezunu bir avukat olan ancak mesleğini yapmak yerine medyada yer almayı tercih ederek adını milyonlara duyuran Armağan Çağlayan, geçtiğimiz senelerde jüri koltuğunda oturduğu ses yarışmaları ile dikkatleri üzerine çekmişti. Sivri dili ve dobra tavırları ile dikkat çeken birçok kişi tarafından eleştirilen daha geniş bir kesim tarafından ise haklı bulunan Çağlayan, son dönemlerde YouTube kanalından yayınladığı programı ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

Ünlü isimleri YouTube programına davet ederek onlar ile özel hayatlarına dair samimi sohbetler eden Armağan Çağlayan, geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabından yaptığı bir paylaşım ile sevenlerini ve yakın çevresini üzüntüye boğdu. Yaptırdığı yıllık sağlık taramasında akciğerinde bir kitle tespit edildiğini ifade eden Armağan Çağlayan, sahnelere de bu sebep ile kısa bir süreliğine ara vereceğini belirtti. 

Geçtiğimiz günlerde Instagram hesabından yeni bir paylaşım daha yapan Armağan Çağlayan, perşembe günü kitlenin lenflerine zarar verip vermediğini anlamak üzere biyopsi yapıldığını ve sonuçların geldiğini ifade etti. Lenflerinin temiz olduğunu müjdeleyen Çağlayan, dün kitlenin temizlenmesi amacı ile bir operasyona girdi. Operasyondan hemen sonra yeni bir paylaşım yayınlayan Çağlayan, sağlık durumunu merak eden sevenlerini bilgilendirdi. 

4,5 SAAT SÜREN OPERASYONDAN ÇIKTI!

armagan-caglayan-ameliyattan-cikti-alinan-kitlenin-patoloji-sonuclari-geldi-hayranlarindan- (2)

Operasyon öncesinde hayvanları ile vedalaşan ve o kareleri “en kısa zamanda görüşmek üzere” notu ile Instagram hesabından yayınlayan Armağan Çağlayan, dün 4,5 saat süren bir operasyona girdi. Operasyon sonrasında Instagram hesabından bir paylaşım yapan Çağlayan, kitlenin kanser çıktığını ancak erken teşhis ile gereken müdahalelerin hemen yapıldığını ifade etti. Sonuçların patolojiye gönderildiğini belirten Çağlayan, gelecek olan cevaba göre kemoterapi tedavisinin uygulanıp uygulanmayacağının belli olacağını açıkladı.

“ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİM!”

Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı! Survivor’ın gözü kara yarışmacısı o ünlü yönetmenin kızı çıktı!

Bu süreci çok uzatmayacağını ve çalışma hayatına geri döneceğini belirten Çağlayan, “Size Anlatacaklarım Var” projesi kapsamında Gebze, Bartın, Zonguldak, İstanbul ve Ankara şehirlerinde sahne alacağını ifade etti.