Yaz çıkışında ekranlara birçok yeni dizi dahil olurken bazı diziler güçlü oyuncu kadrolarına ve dikkat çeken senaryolarına rağmen erken final yaparak yapımcılarının dahi şaşırmalarına sebep oldu. Normal şartlarda sezon ortasında yeni dizilerin yayınlanması alışılmışın dışında bir durum olarak değerlendirilirken son dönemlerde birçok dizinin ekranlara veda etmesi, yeni dizilerin izleyici ile buluşmalarını kaçınılmaz kıldı. Son olarak izleyicinin karşısına çıkan yeni dizilerden birisi de “Ateş Kuşları” isimli dizi oldu.

13 Ocak Cuma günü ATV ekranlarında yayın hayatına başlayan ve genç oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çeken Ateş Kuşları isimli yeni dizi, sosyal medyada da oldukça konuşuldu. Dramatik bir konuya sahip olan dizide geçtiğimiz aylarda doğum yapmış olan güzel oyuncu Hande Soral’ın yer alması, izleyicilerin yüzlerini güldürdü.

ATEŞ KUŞLARI DİZİSİNİN KONUSU NE?

Yönetmen koltuğunda Benal Tairi’nin oturduğu, senaryosunu ise Ayşe Ferda Eryılmaz ile Nehir Erdem’in kaleme aldığı Ateş Kuşları isimli yeni dizi, 13 Ocak Cuma günü izleyicinin karşısına çıktı. Dizi de tanıdık birçok yüz varken dizinin konusu da dikkat çekti.

Ateş Kuşları dizisinde biri otistik ve biri kız olmak üzere toplamda 5 sokak çocuğunun dramatik hikayesi izleyicinin karşısına çıkarılıyor. Yerli bir hikayeden esinlenilmiş olan dizide çocuklar, çöplükte 40 günlük bir bebek bulacak ve o saatten sonra hayatları tam anlamı ile değişecek. Ateş Kuşları olarak tanımlanacak olan bu çocuklar, hayatın zorluklarına, acılarına ve kadere karşı nasıl durduklarını herkese gösterecek.

ATEŞ KUŞLARI DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Araları bozuldu deniyordu! Çağla Şıkel’den Emre Altuğ açıklaması Araları bozuldu deniyordu! Çağla Şıkel’den Emre Altuğ açıklaması

ates-kuslari-dizisi-sektore-damga-vurdu-ates-kuslari-dizisinin-konusu-ne-oyuncular-kimler

İlk bölümü ile oldukça dikkat çeken Ateş Kuşları dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler şu şekilde:

·         İlayda Alişan, Görkem Sevindik, Hande Soral, Burak Tozkoparan, Erdem Şanlı, Serkan Ercan, Onat Bulut, Nizam Namidar, Gonca Cilasun, Ahmet Saraçoğlu, Emir Çubukçu, Hilal Uysun, Sedef Akalın, Lilya İrem Salman.