Kur korumalı TL mevduat hesaplarının da etkisiyle vatandaşların vadeli mevduat hesaplarına ilgisi arttır. Artan bu ilgi sonrasında bankalar arasında en yüksek faiz oranlarını verme yarışı da hızlandı. ING Bank yüzde 22 hoş geldin faizi ile TL birikimi olanlara en cazip oranları sunmaya devam ediyor. 

ING Hoş Geldin Faizi Ne Kadar?

İlk defa ING Bank üzerinden e – Turuncu Hesap açanlara özel, yatırım fonu da alarak TL birikimleri için yüzde 22’ye varan hoş geldin faiz oranları sunulacak. Avantajlı oranların yanı sıra her zaman ekstralı faiz kazanma fırsatı ve diğer pek çok bankacılık avantajları ile vatandaşların rahatça birikimlerini değerlendirmeleri desteklenecek. 

Her an para çekme ve yatırma, faize faiz kazancı, alt limit olmadan birikim ikanı ve yüzde 22 hoş geldin faiz oranları gibi seçenekler sayesinde kenarda TL birikimi olanlara cazip fırsatlar sunulacak. 

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

ING Vadeli Döviz Hesabı Faiz Oranları 

aylik-getirisi-1008-tl-kenarda-birikimi-olanlara-en-yuksek-faiz-getirisi-iste-en-yuksek-32 (2)

ING Bank üzerinden ayrıca ilk defa e – Turuncu Hesap açanlar, yatırım fonu da alarak döviz hesabı açmaları halinde USD birikimleri için yüzde 5, EUR birikimleri için yüzde 1,5 faizle birikimlerini değerlendirme fırsatlarından yararlanabilecekler. Birçok bankacılık işleminde de ayrıcalıklı fırsatlar sunulmaktadır. İster TL ister döviz birikimleri için en yüksek vadeli mevduat faizlerinden hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz. 

ING Bank Faiz Getirisi Hesaplama 

ING Bank e – Turuncu Hesap kapsamında hoş geldin faizi fırsatından yararlanan ve Turuncu Ekstra programına dahil olanlar için yapılan örnek hesaplamada cazip oranlar görülüyor. 32 günlük vadede 55.000 TL birikimini e – Turuncu Hesap ile değerlendirmek isteyenler için net kazanç 1.008 TL olarak hesaplanmıştır. Dijital kanallar üzerinden de kolayca hesap açma işlemlerinin tamamlanarak vatandaşların TL birikimlerini rahatça değerlendirmeye başlamaları sağlanmaktadır.