Vatandaşların artan nakit ihtiyaçlarına yönelik avantajlı kredi fırsatları duyurulmaya devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen kamu bankası Ziraat Bankası’ndan Tüketici Kredisi kapsamında 25.000 TL’ye kadar düşük faiz oranları ile kredi sunulacak. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI 

Ziraat Bankası Tüketici Kredisi kapsamında 36 aya kadar vade seçenekleri ile en uygun ihtiyaç kredisi fırsatlarını sunmaya devam ediyor. Cazip oranlar ve uygun geri ödeme seçenekleri ile sunulan kredi kapsamında vatandaşların her türlü ihtiyaçlarını karşılamaları hedeflenmektedir. Yüzde 1,79 faiz oranları ile Tüketici Ürün Paketi kapsamında 1 – 25.000 TL arasında kredi ihtiyaçları için vatandaşlara en uygun geri ödeme seçenekleri sunuluyor. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA 

Kredi kartı olanlara müjde! Başvuranlar parasını alacak Kredi kartı olanlara müjde! Başvuranlar parasını alacak

aylik-sadece-977-tl-taksitle-25-bin-liraya-kadar-ihtiyac-kredisi-firsati-ziraat-bankasindan (2)

Ziraat Bankası tarafından Tüketici Ürün Paketi kapsamında sunulan kredi kapsamında 25.000 TL’ye kadar olan kredilerde en avantajlı oranlar görülüyor. Ziraat Bankası hesaplama robotu kullanılarak yapılan örnek hesaplamaya göre, 24.001 TL tutarında kredi için 36 ay vade seçeneklerinde aylık taksit tutarı 977,92 TL olarak hesaplanmaktadır. 

Tüketici Kredisi kapsamında ayrıca 50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 ay vade, 50.000 TL ve üzerinde kredi taleplerinde ise 24 aya kadar vade seçenekleri uygulanmaktadır. 100.000 TL ve üzerinde Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi kapsamında ise 12 ay vade seçenekleri uygulanmaktadır. 

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILR?

Ziraat Bankası’nın avantalı ihtiyaç kredisi fırsatlarından yararlanmak isteyenlerin hızlı başvuru kanalları üzerinden başvurularını yapmaları mümkündür. Ziraat Bankası şubelerinden, internet veya mobil bankacılık üzerinden de kolayca başvuru yapılacak vatandaşların tüm ihtiyaçlarına yönelik Tüketici Kredisi fırsatından yararlanması mümkündür. Düşük faiz oranları ve uygun vade seçenekleri ile kredi seçenekleri sunulmaktadır.