Bankacılık sektörünü ele geçirmiş olan kampanyaların sayısı her geçen gün artmaya devam ederken; vatandaşların banka seçimleri de bu kampanyalardan etkilenir hale geldi. Bu nedenle kampanyaları yakından takip eden vatandaşlara bugün bir yeni kampanya duyurusu daha gerçekleştirildi. Kampanyaları her geçen gün daha da kazandırır hale gelen Ziraat Bankası, müşterilerine özel 150 TL destek kampanyasını açıkladı. 

Geçtiğimiz yılı kazandıran kampanyaları ile geçirmiş olan Ziraat Bankası, yeni yılın açılışını da kazandıran kampanyalar ile gerçekleştirdi. Yeni yılda ilk kampanyasını alışveriş sektörü üzerine gerçekleştiren Ziraat Bankası, kampanyası kapsamındaki şartları yerine getiren banka müşterilerinin 150 TL değerinden Bankkart Lira kazanacağını duyurdu. Ziraat Bankası’nın şartları da kampanya duyurusu içerisinde yer aldı.

ZİRAAT BANKASI’NIN YENİ KAMPANYASI 150 TL KAZANDIRIYOR

banka-karti-olanlara-mujde-verildi-banka-150-tl-destegi-hesaplara-aktariyor (2)

Kampanyaya katılım yapmak şartı ile ayakkabı, giyim ve aksesuar alışverişi yapan banka müşterilerine kampanya şartlarını sağlaması halinde 150 TL değerinde Bankkart Lira hediye edecek olan Ziraat Bankası, kampanyaya Bankkart Mobil ya da Bankkart internet sitesi aracılığıyla katılım sağlanabileceğini belirtti. Ziraat Bankası’nın şartlarına da yer verdiği kampanya duyurusunda ise şu ifadeler yer aldı: 

“10 – 31 Ocak 2023 tarihleri arasında Bankkart'ınız ile ayakkabı, giyim ve aksesuar sektörlerindeki üye işyerlerimizde Bankkart POS'undan tek seferde yapacağınız 400 TL ve üzeri her alışverişinize 30 TL, toplamda 150 TL Bankkart Lira verilecektir.”

HER İŞLEM KAMPANYA TUTARINA DAHİL EDİLMİYOR

Öte yandan kampanyası kapsamında birtakım kurallar belirlemiş olan Ziraat Bankası, e-Ticaret işlemlerinin kampanya kapsamında belirlenmiş olan 400 TL’lik harcama tutarına dahil edilmeyeceğini bildirdi. Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilkini kampanyaya dahil edecek olan Ziraat Bankası, karta para yükleme işlemlerinin de kampanya tutarına eklenemeyeceğini belirtti. 

Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat Bankaların taşıt kredisi faiz oranı düştü! İşte yeni fırsat

Bankkart Liraları kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerinin kartlarına anında yükleyecek olan Ziraat Bankası, harcama tutarı için Bankkart’ın hem kredi kartı hem de banka kartı özelliğinin kullanılabileceğini belirtti. Peşin veya taksitli işlemleri kampanyaya dahil eden Ziraat Bankası; Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz sahiplerinin kampanyadan yararlanamayacağının altını çizdi.