Anadolubank dijitale özel Renkli Hesap Hoş Geldin faizi kampanyasını duyurdu. Birikimleri günlük olarak gündüz ve gece artırmayı sağlayan %24 faiz oranı ile kampanya dönemi devam ediyor.

Renkli Hesap gece faiz oranları ile birikimi katlayan dilediğin zaman mevduat hesabından kullanma fırsatı sunan bir uygulamadır. Para yatırma ve çekme işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştirilebiliyor. Kalan bakiye üzerinden özel faiz oranları gecelik olarak değerlendirmeye devam ediyor. Diğer birikim hesaplarından farklı olarak vade tarihini beklemek gerekmiyor.

%24 BAŞLANGIÇ FAİZLİ ARI HESAP BAŞVURUSUNU KİMLER YAPABİLİR?

Anadolubank dijitale özel Hoşgeldin faiz oranı mevduat hesabı ile birikimleri yüksek faiz oranı üzerinden değerleniyor. Faiz süresi sona erdiğinde avantaj ve faiz oranları ile süreç devam ettirilebilir. Para yatırma ya da para çekme işlemleri vadesi bozulmadan yapılabiliyor. Günlük olarak faizli işletiliyor. Tatil günlerinde kazanan faiz oranları ilk iş gününde hesaba yatırılıyor.

Anadolubank Renkli Hesap açılışı yapmak isteyenler Anadolubank Mobil uygulaması internet şubesi ya da banka şubesine gidilerek aktif hale getirilebilir. Renkli Hesap başvurusunda bulunmak isteyen tüm bireysel müşteriler bu faydadan yararlanabilir.

%24 BAŞLANGIÇ FAİZLİ ARI HESAP BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

banka-musterisine-ozel-ari-hesap-basvurusu-gece-faizi-ile-kazanci-ikiye-katliyor (2)

Anadolubank Renkli Hesap ile TL, Dolar, Euro, Sterlin, Altın, Gümüş ve İsviçre Frangı, Döviz cinsi üzerinden para birimi ile Renkli Hesap açma talebinde bulunulabilir. Ancak hesap sahibinin başka bir hesapta döviz cinsi üzerinden açıkta bulunan bir Renkli Hesabı bulunuyorsa yeniden renkli hesap açılışı yapamıyor. Banka müşterisine özel Renkli Hesap kullanıcıları için vadeli alt limit oranına ulaşıldığı anda faiz işletilmeye başlanır. Kesintisiz olarak devam ediyor. 

LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

Hesapta faizin işletilebilmesi için belirli bir minimum tutar gerekiyor. Renkli Hesap kullanıcıları TL hesabı için 1000 TL, dolar, euro, sterlin, İsviçre frangı için 1000, altın Renkli Hesap kullanıcısı için 10 gram, Gümüş renkli hesap kullanıcısı için 1000 gramdan başlatılıyor.

%24 BAŞLANGIÇ FAİZLİ ARI HESAP DETAYLARI NELERDİR?

Anadolubank Renkli Hesap içerisinde bulunan para ATM'lerden çekilebilir ve para buradan yatırılabilir. Mobil transfer yolunu kullanarak mobil uygulama üzerinden hesaplar arası para transferi yapılabilir. Farklı bir bankaya EFT işlemi uygulanabilir. Anlaşmalı bulunulan QNB Finansbank ATM'leri üzerinden 5 kereye mahsus nakit çekme talebi ücretsiz olarak yapılıyor. 5 işlem sonrasında %50 indirimli olarak işlem devam ettirilebilir.