2021 yılının son günlerinden bu yana ekonomik alanda değişen göstergeler, gündelik hayat akışının da bir hayli ağırlaşmasına sebep oldu. Bir gün aldığı ürünü diğer gün aynı fiyattan bulamayan vatandaşlar, sabit giderlerinin üzerine eklenen yüksek oranlı hizmet ürünleri zamları sebebi ile geçinememeye başladı. Bu durum nakde olan ihtiyaçların artmasına sebep olurken bankaların yükselen faizleri sebebi ile ihtiyaçların karşılanamamasına ve dolayısı ile de geçim derdinin giderek büyümesine yol açtı. 

Zorlu ekonomik şartların devam ettiği şu günlerde bütçelerini bir nebze olsun toparlayabilmek adına bankaların kredi ürünlerine bel bağlayan vatandaşlar, yükselen faizler sebebi ile büyük bir hayal kırıklığı yaşadı. Tam da bu noktada devreye giren QNB Finansbank, henüz müşterisi olmayan tüketiciler için uygun faizli bir kredi kampanyası geliştirdiğini duyurdu. Sektöre bomba gibi düşen yeni kredi kampanyasının ayrıntıları, kamuoyu ile paylaşıldı.

QNB FİNANSBANK’TAN FARK YARATAN KREDİ KAMPANYASI DUYURUSU!

Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor Eşten dosttan borç para aramayın! Garanti BBVA Bankası faizsiz 20.000 TL borç para gibi kredi veriyor

bankacilik-sektorunde-dengeler-degisti-qnb-finansbank-ihtiyac-kredisinde-faizleri-yuzde-098 (3)

Hem kendi bünyesinde hem de dijital bankacılık kolu olan Enpara bünyesinde geliştirilen avantajlı kart ve finansman kampanyaları ile dikkat çeken QNB Finansbank, bankaların yükselen faizleri sebebi ile nakde olan ihtiyaçlarına destek bulamayan tüketiciler için yeni bir kampanya geliştirdiğini duyurdu. Söz konusu kampanyası kapsamında potansiyel müşterilerine seslenen QNB Finansbank, yeni kampanyasına ilişkin ayrıntıları paylaştı.

QNB Finansbank tarafından duyurulan ve sektöre bomba gibi düşen yeni ihtiyaç kredisi ürünü kapsamında mobil uygulama üzerinden ilk kez banka müşterisi olan tüm yeni müşterilere, 15 bin TL’ye kadar yüzde 0,98 faiz avantajı ile kredi desteği verileceği bilgisi kaydedildi. Banka, kampanya kapsamında yararlanılabilecek olan azami vade sayısını ise 12 ay olarak belirledi. 

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI ÖRNEK HESAPLAMA TABLOSU

QNB Finansbank’ın yüzde 0,98 faiz oranlı yeni kampanyasının örnek hesaplama tablosu, şekilde oluşturuldu:

  • Kredi tutarı: 15 bin TL
  • Faiz oranı: Yüzde 0,98
  • Vade sayısı: 12 ay
  • Aylık taksit tutarı: 1.351,75 TL