13 bin personeli ilgilendiren promosyon fırsatı duyuruldu. Bankalar arasında devam eden yarışta birçok kamu kurumunda çalışan kişi için cazip miktarda promosyon fırsatları sunuluyor. Son olarak Bursa Büyükşehir Belediyesi personelleri için de promosyon fırsatı açıklandı. 

BİR KURUM İÇİN DAHA PROMOSYON ORANI BELLİ OLDU!

Bursa Büyükşehir Belediyesi bünyesinde çalışan 13 bin personelin alacakları promosyon oranları belli oldu. Özellikle kamu kurumları, belediyeler ve üniversitelere yüksek oranlarda sunulan promosyon oranları dikkat çekiyor. 

Bursa Büyükşehir Belediyesi personellerine 27 bin lira promosyon olanağı sunulacak. İlgili kurumun iştiraklerinden olan BİNTED’de çalışan 5.100 işçiyi ilgilendiren toplu sözleşme ek protokolü de imzalandı. 

27 BİN LİRA BANKA PROMOSYONU

bankalarin-promosyon-yarislari-devam-ediyor-bu-kurumda-calisanlar-dikkat-tam-27-bin-lira (2)

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, personel tarafından heyecanl beklenne banka promosyonunu duyurdu. Yaklaşık 13 bine yakın personeli kapsayan Bursa Büyükşehir Belediyesi kapsamında Yapı Kredi Bankası ile yapılan anlaşma kapsamında tam 27 bin TL promosyon ödemesi yapılacak. Önceki banka ile cayma bedeli olarak 5.500 TL düşüldüğünde yöneticiden temizlik işçisine kadar tüm personelin cebine 21 bin 500 TL gireceği ifade edildi. Kurumlara verilen promosyonlar arasında en yüksek oranlardan biri olarak değerlendiriliyor. 

ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor ÖSYM engelini aşan öğrenciler ev sahiplerine takıldı! Öğrencilere kiralık ev fiyatları cep yakıyor

EN YÜKSEK PROMOSYON 41.500 TL OLDU! 

Bankalar arasında yaşanan promosyon yarışında şu ana kadar yüksek oranlar Anadolu Üniversitesi personellerine verilen promosyon fırsatı oldu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi ile yapılan anlaşma ile 41 bin 500 TL promosyon ödenecek. 

Bak kurum ve kuruluşlar için belirlenen bankaların en yüksek promosyon oranlarından bazıları ise şöyle:

  • Anadolu Üniversitesi Promosyon Oranı – 41.500 TL 
  • Adalet Bakanlığı Promosyon Oranı – 25.000 TL 
  • Ankara Tarım İl Müdürlüğü Promosyon Oranı – 22.100 TL 
  • Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Promosyon Oranı – 31.100 TL 
  • Eskişehir Sağlık Müdürlüğü Promosyon Oranı – 35.200 TL