Her dönemde olduğu gibi yeni dönemde de sene başından bu yana tüketiciler için avantajlı kampanyalar geliştirme ve uygulama gayreti içerisinde olan özel bankalarında arasında yer alan ING Bank, misyonu ve vizyonu sayesinde müşteri sayısını arttırmaya devam ediyor. Son dönemlerin en zorlu ekonomik sürecinin yaşandığı 2022 yılı içerisinde vatandaşların sarsılan bütçelerine destek verebilmek amacı ile giyimden market alışverişlerine kadar pek çok farklı kategori altında hediye para desteği veren banka, nakde ihtiyacı olan emekliler içinde karşılıksız ödeme hizmeti sunacağını açıkladı. 

Sosyal Güvenlik Kurumu ile imzalanan maaş ödemeleri protokolü kapsamında emekli promosyonu kampanyasının içeriğini düzenlediğini duyuran ING Bank, 2023 yılı öncesi bütçesini toparlamak isteyen emekliler ile ayrıntıları paylaştı. 

ING BANK’TAN 7 BİN 500 TL’YE VARAN PROMOSYON FIRSATI!

bankasini-degistirmek-isteyen-emekliler-dikkat-ing-bank-hesabini-tasiyana-7-bin-500-tl-odey (2)

Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi! Halkbank’tan Devlet Destekli Konut Kredisi!

3 yılda bir yenilenen maaş ödemeleri protokolü kapsamında kendi işletim politikası ve hedefleri dahilinde emekli promosyonu kampanyaları geliştiren ING Bank, son olarak aralık ayının başında ek ödeme kampanyasının içeriğini yeniden düzenlediğini duyurdu. Banka yalnızca emekli vatandaşları kapsayan güncel promosyon kampanyası kapsamında ödeyecek olduğu yeni tutarları, şu şekilde sıraladı:

  • 3 bin 500 TL’ye kadar maaş alan emeklilere: 4.500 TL
  • 3.500- 7.500 TL aralığında maaş alan emeklilere: 5.250 TL
  • 7.500- 10.000 TL aralığında maaş alan emeklilere: 6.750
  • 10 bin TL’nin üzerinde maaş alan emeklilere: 7.500 TL

ING BANK PROMOSYON KAMPANYASININ AYRINTILARI

ING Bank 7 bin 500 TL’lik üst limit ile duyurmuş olduğu aralık ayı emekli promosyonu kampanyasından yararlanmak isteyen tüketicilerin, ilk olarak bankanın mobil uygulaması, internet bankacılığı kanalı veya banka şubeleri aracılığı ile maaş hesabı taşıma talimat vermeleri gerektiğini belirtti. Söz konusu talimatın onaylanmasının ardından ilgili hesabın en az 3 yıl boyunca bankada kalacağının taahhüt edilmiş olduğunu ifade eden banka, hemen akabinde ek ödeme tutarının hesaba aktarılacağını bildirdi.