Futbol tarihinin gelmiş geçmiş en yetenekli isimlerinden birisi olarak gösterilen ve sık sık rakibi Cristiano Ronaldo ile karşılaştırılan ünlü futbolcu Messi, futbol gündeminden düşmemeye devam ediyor. Kariyer boyunca önemli ödüllere layık görülen Messi, son olarak dün akşam final karşılaşması ile ekranlara gelen Dünya Kupası ile gündeme bomba gibi düştü. 

Dünya Kupası'nın tarihi şaşırttı! Hangi takım, kaç kere şampiyon oldu? Dünya Kupası altından mı yapıldı? Dünya Kupası'nın tarihi şaşırttı! Hangi takım, kaç kere şampiyon oldu? Dünya Kupası altından mı yapıldı?

Bir süredir devam eden 2022 Dünya Kupası Turnuvası kapsamında eşsiz performansları ile göz dolduran Messi, dün akşam gerçekleşen Arjantin- Fransa final karşılaşmasına adını altın harfler ile yazdırdı. Penaltılara uzayan maçın galibi, 4’e 2’lik skor ile Arjantin oldu. Böylelikle Messi, futbol kariyerine bir Dünya Kupası’nı da eklemiş oldu. 

Messi’nin futbola olan yeteneği kadar özel hayatı da gündem oldu. Çocukluk aşkı ile hayatını birleştiren ve evliliğinden 3 çocuk sahibi olan Messi, karısına olan aşkı ve futbolcuların alışılagelmiş hovarda hayatlarının tam tersi bir yaşam sürmesi ile gönülleri bir kere daha kazanmayı başardı. 

5 yaşından beri tanıştığı Antonela Roccuzzo ile hayatını birleştiren Messi, en az kendisi kadar tanınır olan eşi ile de gündemde kalmaya devam ediyor. Son olarak dün gerçekleşen kupa töreninde eşine yaklaşımı ile olay olan Messi, Antonela Roccuzzo’nun da arama motorlarında sıklık ile sorgulanmasına aracılık etmiş oldu. 

ANTONELA ROCCUZO KİMDİR?

basarili-futbolcu-messinin-esi-antonela-roccuzzo-kendisine-hayran-birakti-boyle-hanimcilik-

Eşi Messi ile adını duyurmuş olduğu düşünülse de oldukça başarılı bir kariyere sahip olan Antonela Roccuzzo, aslında bir diş hekimidir. Ancak eşinin kariyeri sebebi ile mesleğini yapmama kararı alan Roccuzzo, hayırseverliği ve hayvanseverliği sayesinde Güney Amerika’nın en çok tanınan isimlerinden birisi olmayı başarmıştır. Ek olarak bir çocuk moda şirketinin de sahibi olan Roccuzzo, büyük başarılara imza atmaya devam etmektedir. 

DÜNYA KUPASI’NDAKİ BAKIŞI OLAY OLDU!

Kupa töreni sonrasında çocukları ile birlikte Messi’nin yanına gelen Roccuzzo, kupayı eline alarak eşine poz verdi. Messi’nin tüm sevincini bir kenara bırakıp eşini fotoğraflaması, sosyal medyada gündem oldu.