Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) kapsamında yeni düzenlemelerin ardından bankalardan da cazip teklifler gelmeye başladı. Sisteme katılımın teşvik edilmesine yönelik başlatılan kampanyalar kapsamında vatandaşların BES’e dahil olması hedefleniyor. 

Yapı Kredi Bankası tarafından duyurulan yeni kampanya kapsamında BES’e dahil olanlara 200 TL’ye varan Worldpuan desteği sağlanacak. Kampanya kapsamında belirlenen şartlara göre ilgililerin 200 TL fırsatından yararlanması sağlanacak. Öte yandan BES kapsamında devlet destekleri ve farklı teşvikler de devam ediyor. 

BES’TE 200 TL’YE VARAN WORLDPUAN FIRSATI!

bese-katilacaklari-yakindan-ilgilendiriyor-200-tlye-varan-destek-geliyor-o-banka-duyurdu (2)

Bireysel Emeklilik Sistemi’ne dahil olanlara Yapı Kredi Bankası tarafından 200 TL’ye varan Worldpuan desteği verilecek. Ödeme aracı olarak Yapı Kredi kredi kartını belirleyenlere, 75 TL Worldpuan sunuluyor. 18 yaş altı Bireysel Emeklilik Sözleşmesinde ise 200 TL Worldpuan kazanma şansı sunulacak. 

Kampanya tarihleri içinde katılım sağlayan vatandaşların avantajlı oranlardan ve Yapı Kredi Bankası’nın cazip bankacılık hizmetlerinden yararlanması sağlanıyor. Ödeme arcını Yapı Kredi kredi kartı olarak belirleyenler ve sözleşmelerine ait minimum 250 TL tutarında ilk tahsilatın ilgili karttan yapılmış olması gerekecektir. 

30 KASIM’A KADAR 200 TL FIRSATI DEVAM EDECEK!

1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli kampanya kapsamında Bireysel Emeklilik Sözleşmesi (BES), ödeme aracının Yapı Kredi Bankası kredi kartı olarak belirlenmesi gerekecektir. 18 yaş altı BES kapsamında ise 200 TL Worldpuan fırsatı sunulacak. Kampanyada sadece ödeme aracı Yapı Kredi Bankası kredi kartı olarak belirlenen sözleşmeler kampanyadan yararlanabilecekler. 

KAMPANYAYA KATILIM NASIL SAĞLANACAK?

Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu Kurban etini hemen yemeyin! İdeal süre belli oldu

Yapı Kredi Bankası aracılığıyla satılan Allianz Yaşam ve Emeklilik Bireysel ve Gruba Bağlı Bireysel planlar için geçerli kampanya için başvurular dijital kanallar üzerinden yapılabilecek. Kampanyaya katılmak için World Mobil üzerinden işlem yapılabiliyor. Yapı Kredi kredi kartı olmayanlar ise World Mobil, Yapı Kredi Mobil, Yapı Kredi İnternet Şubesi, müşteri iletişim merkezi veya Yapı Kredi Bankası şubelerinden işlem yapabilmektedir.