Türkiye’de artan enflasyon ve döviz kurunda yaşanan dalgalanmalar başta olmak üzere birçok unsur başta akaryakıt fiyatları olmak üzere birçok farklı sektörü etkilemeye devam ediyor. Öte yandan dünya genelinde devam eden enerji krizinin de etkisiyle fiyatlar iyice artıyor. 

Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar sonrasında zor duruma düşen çok sayıda araç sahibi bankaların ve akaryakıt istasyonlarının fırsatlarıyla bir nebze rahatlamaya çalışıyor. Türkiye İş Bankası ve M Oil’den gelen kampanya kapsamında ise 50 TL’ye varan fırsatların sunulacağı aktarıldı. 

M OİL İSTASYONLARINDA GEÇERLİ 50 TL FIRSATI!

binlerce-arac-sahibini-ilgilendiriyor-akaryakit-ve-otogaz-alisverisinde-50-tl-firsati-devam (2)

Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de Asgari ücret ara zam kararı Resmi Gazete'de

İş Bankası Maksimum kart sahiplerine özel İş Bankası Maximum anlaşmalı üye iş yeri M oİl istasyonlarında geçerli olacak 50 TL MaxiPuan fırsatı sunulacak. Kampanya tarihleri içinde dijital kanallar üzerinden kampanyaya katılarak avantajlı şekilde M Oil alışverişlerini tüm vatandaşların çok daha kârlı hale getirmesi sağlanacak. 

Araç sahiplerinin zorlanmasına neden olan akaryakıt fiyatlarının ardından istasyonlardan gelen bu tür kampanyalar ile vatandaşların çok avantajlı şekilde alışveriş yapmaları hedefleniyor. 

15 KASIM SON BAŞVURU TARİHİ!

1 Ekim – 15 Kasım 2022 tarihleri arasında M Oil ve İş Bankası işbirliği ile gerçekleştirilen kampanyaya katılım sağlanabilmektedir. Maximum anlaşmalı istasyonlarda geçerli olmak üzere, farklı günlerde veya tek seferde yapılacak dördüncü 200 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alışverişlerine Maximum üye işyeri istasyonunda geçerli olacak 50 TL MaxiPuan hediyesi verilecek. Akaryakıt alışverişi yapacak kişilerin bu sayede çok daha avantajlı şekilde bir sonraki alışverişlerini kârlı hale getirmeleri sağlanacak. 

Maximum Mobil veya İşCep uygulaması üzerinden ‘’Kampanyalar’’ bölümüne giriş yaparak kampanyadan yararlanmak isteyenlerin katıl butonu ile işlem gerçekleştirmeleri mümkündür. Aynı gün içinde yapılacak 200 TL ve üzeri harcamalardan sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. Maximum, Maximilles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları ve bankamatik kartları kampanyaya dahildir.