LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı LGS'de 562 öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı

Hem kart hem de finansman kampanyaları sayesinde senelerdir müşteri sayısını katlamayı başaran özel bankalar arasında bulunan Denizbank, 2022 yılının zorlu ekonomik sürecinde de tüketicileri yalnız bırakmadı. Sene başından bu yana hem avantajlı nakit hizmetleri hem de hemen hemen her alana ilişkin kart kampanyaları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Denizbank, bu kez de emekli vatandaşlara seslendi.

2018 yılında yürürlüğe girmiş olan kanun kapsamında Sosyal Güvenlik Kurumu ile bankalar arasında imzalanan maaş protokolü, emeklilere maaş harici ödeme hizmeti alma fırsatı tanıdı. Buna bağlı olarak Mart 2020 yılında imzalanan protokol, 1 Kasım 2022 tarihinde yenilendi. Protokolün yenilenmesinin ardından emekli vatandaşlar için yeni bir promosyon kampanyası düzenleyen Denizbank, söz konusu kampanyanın 1 Aralık tarihi itibari ile güncellendiğini duyurdu. Banka, 31 Aralık tarihine kadar kampanyaya başvuru yapan tüm emeklilere, Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan aldıkları maaş tutarı karşılığında belirlenen promosyon miktarının ödeneceğini bildirdi. 

DENİZBANK’TAN YILIN SON PROMOSYON KAMPANYASI!

bir-banka-daha-emekliler-icin-kesenin-agzini-acti-denizbank-5-bin-tl-hediye-edecek

1 Aralık tarihi itibari ile emekli promosyonu kampanyasını güncellediğini duyuran Denizbank, 31 Aralık tarihine kadar maaş hesabını taşıyan ve ilgili hesabın 3 yıl boyunca banka bünyesinde kalacağının sözünü veren emeklilere, şu tutarlarda ödeme yapacağını açıkladı:

  • Emekli maaşı 3.500 TL ve altı tutarlarda olanlara: 3.000 TL
  • Emekli maaşı 3.500- 7.500 TL aralığında olanlara: 3.500 TL
  • Emekli maaşı 7.500- 10.000 TL aralığında olanlara: 4.500 TL
  • Emekli maaşı 10.000 TL ve üzeri tutarlarda olanlara: 5.000 TL

DENİZBANK EMEKLİ PROMOSYONU BAŞVURUSU ARALIK 2022

Denizbank 5 bin TL’yi bulan promosyon kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar için başvuru detaylarını paylaştı. Banka söz konusu kampanyadan maaş harici ödeme almak isteyen emeklilerin, maaş hesaplarını taşımaları gerektiğini ifade etti. Taşıma talimatının mobil uygulama, internet bankacılığı, şubeler ve 0850 222 0 800 numaralı hat üzerinden verilebileceğini ifade eden banka, talimat onayının ardından ödemenin hesaba aktarılacağını bildirdi.