Hayatın pek çok alanında fiyat artışlarının yaşanmasının ardından vatandaşlar alışverişlerini çok daha avantajlı hale getirebilecekleri kampanyaları araştırmaya başladılar. Bunun yanı sıra son yıllarda temassız özelliklere sahip kartların yaygın şekilde kullanılmasıyla bu alanda da duyurular yapılmaya başladı. 

Türkiye İş Bankası tarafından yapılan kampanyada, bankamatik kartı ile temassız ödemelere 150 TL MaxiPuan fırsatı sunuluyor. 1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında vatandaşların belirlenen oranlarda yapacakları ödemeler için avantajlı oranlardan yararlanmaları sağlanacak. 

BANKAMATİK KARTI İLE TEMASSIZ ÖDEMELERE 150 TL!

bir-banka-daha-harekete-gecti-bankamatik-kartinizda-bu-ozellik-varsa-150-tl-kazanabilirsini (2)

Türkiye İş Bankası Bankamatik Kartı ile Temassız Ödemelerinize 150 TL MaxiPuan kampanyasını duyurdu. Söz konusu kampanya kapsamında 1 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Temassız özellikli bireysel bankamatik kart ile tek seferde veya farklı günlerde yapılacak 200 TL ve üzeri her temassız ödeme işlemine 10 TL, toplamda ise 150 TL MaxiPuan kazanma şansı sunulacak. 

Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar Ev Hanımlarına müjde 7500 TL emekli maaşı alacaklar

Kampanyaya dahil kartlar ve işlemler kapsamında sadece temassız işlem yapma özelliği aktif olarak kullanılan temassız bireysel bankamatik kartları ve Temassız Maximum Genç Bankamatik Kartı dahildir. Bu özelliklere sahip kartlar ile POS cihazından tek seferde ya da farklı günlerde yapılacak alışverişler için puan kazanma şansı sunulacak. 

150 TL MAXİPUAN KAZANMA FIRSATI!

Temassız özelliklere sahip bankamatik kartı ile yapılacak ödemelere özel 150 TL kazanma şansı sunulmaya devam ediyor. Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuan’lar 8 Aralık 2022 tarihinde son kullanılan Bireysel Bankamatik Kartı’na yüklenmektedir. Kazanılan ödülün son kullanma tarihi ise 31 Ocak 2023 olarak belirlenmiştir. Maximum üye işyerleri dışında yapılan alışverişler de kampanyaya dahildir. 

KAMPANYAYA KATILIM NASIL SAĞLANACAK?

Maximum Mobil yada İşCep üzerinden ‘’Kampanyalar’’ bölümüne giriş yaparak, ‘’Katıl’’ butonuna tıklayarak vatandaşların kampanyadan yararlanması mümkündür. Temassız bankamatik kartı ile yapılacak tüm ödemelerde 150 TL MaxiPuan fırsatı sunulacak.